Македонски | Shqip | English |

Traktor IMT 533

Се продава од: Agim 29 мар. 21:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 4.010 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 850 ЕУР

Локација: Струга
Возила : Трактори
Марка: IMT
Модел: 533
Se prodava IMT 533 vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток