Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aranzer YAMAHA TYROS 2

Се продава од: Bobi 07 фев. 16:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavam aranzer YAMAHA TYROS 2 so
komplet profesionalen set
1 Gb ram memorija i 120 gb HD
Cena po dogovor
Inf na 070 227 947
Leaflet
Кон почеток