Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 мај 09:32
Линк
Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Куманово

Opel Meriva 1.4benzin Turbo 103kw Swiss Fabrika 2012/11

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 15:27
Линк
Градежни материјали  ·  Куманово

Нова пумпа за базен

1 000 ЕУР

Вчера 11:23
Линк
Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Куманово

Citroen C4 Grand Picaso Avtomatik god 2012

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 20:54 Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

se izdava apartmant vo Paralia

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 20:34 Автомобили  ·  Subaru  ·  Justy  ·  Куманово

SUBARU JUSTY 1.0 51KW BENZIN��������UVOZ CH REG MK 5 VRATI !

3 600 ЕУР

Година: 2010
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 19:36 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 7 1.6tdi 105ks bluemotion

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:34 Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Куманово

SKODA SUPERBN2.0 TDI 4X4��������NOV UVOZ CH AUTOMATIC DSG !!

12 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 19:34
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Куманово

Bmw 118d god 2010

6 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Куманово

VW Golf 7 2.0tdi 150ks highline led

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:05 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Куманово

MERCEDES GLC 220 CDI AMG LINE 4 MATIC SWISS

25 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 19:04 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Куманово

MERCEDES E 220 CDI LOOK AMG E 63

33 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 19:04 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Куманово

AUDI A6 3.0 TDI

15 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 16:36 Куќи/Вили  ·  Куманово

Kuka

1 МКД

Број на соби: 9
Вчера 11:23
Линк
Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Куманово

Citroen C4 Grand Picaso Avtomatik god 2012

6 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:09 Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Куманово

Se prodava bmw 525tds

1 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 10:57 Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Куманово

Se prodava BMW 525tds

1 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 22:38 Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Куманово

Renault Megane 1.5dci dizel 110ks Staklo 2011 NOVO

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 20:11
Линк
Станови  ·  Куманово

Se prodava stan od 103m2 na ul. "Stojan Arsov" (nad Sokolana

Број на соби: 4
23 мај 18:10 Автомобили  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Куманово

Fiat Qubo 96000KM (NEUVEZUVANO, PRV GAZDA)

4 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
23 мај 17:05
Линк
Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Сателитски телефони

600 ЕУР Намалена цена

23 мај 15:27 Автомобили  ·  Yugo  ·  Yugo Tempo  ·  Куманово

Yugo Tempo 1.1

450 ЕУР

Година: 1998
Километража: 70 000 - 74 999
23 мај 14:50 Автомобили  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Куманово

MINI Cooper S Cabrio

5 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 14:13 Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Куманово

Bmw 120D

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 13:46 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Куманово

OPEL VIVARO 2.0 CDTI DIESEL 08 AUTOPLAC ZAZO

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 12:30
Линк
Автомобили  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Куманово

SE PRODAVA EXTRA SUZUKI JIMNY

22 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 25 000 - 29 999
23 мај 09:39
Линк
Станови  ·  Куманово

Се изнајмува стан под кирија на О.Револуција 70

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
23 мај 06:41 Станови  ·  Куманово

Stan vo gradba vo Kumanovo

75 450 ЕУР

Број на соби: 3
23 мај 06:41 Моторцикли (над 50cc)  ·  Спортски  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Куманово

Kawasaki Z1000

7 600 ЕУР

23 мај 06:41
Линк
Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Куманово

Peugeot 308 CC 1.6 BENZ

7 750 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 00:56 Станови  ·  Куманово

Stan vo gradba

72 270 ЕУР

Број на соби: 3
22 мај 21:30 Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Куманово

NISAN MICRA SEGA REG SO OPREMA ZAMENA SO VASA DOPLATA

2 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 19:02 Станови  ·  Куманово

Се продава стан во Куманово, 61m2

1 ЕУР

Број на соби: 2,5
22 мај 16:22 Автомобили  ·  Mazda  ·  6  ·  Куманово

Mazda 6

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 15:11
Линк
Станови  ·  Куманово

Kupuvam stan

22 мај 09:51 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Kymco  ·  Xciting  ·  Куманово

Kymco Xciting 400S

6 300 ЕУР

22 мај 09:32 Автомобили  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Куманово

Opel Meriva 1.4benzin Turbo 103kw Swiss Fabrika 2012/11

5 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 09:30
Линк
Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Куманово

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI��������NOV UVOZ CH 4X4 2010 NOVO!!!

8 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
21 мај 18:46 Музички инструменти и опрема  ·  Друго  ·  Куманово

Presonus Studio 1824c звучна карта

23 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации