Објавени: септ. 07 2016 02:08

Dvei maski odela br 56

МКД

МКД
Објавени: септ. 07 02:08
Прегледи: 83
Продавам 2 (dve) машки одела бр.56 дроп 6 ,
2(две) нови без тикети донесени од Турција

1.Ситен сомот црно(струкирано со две копчиња)David Bowie Турција...2000денари
2.Полусатенско темно сиво
(полу струкирано со две копчиња)-Pirlo Conte Турција.......2000денари
денари


Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
83
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078888380

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации