Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Рачно изработени ножеви (изработка и по нарачка)

0 МКД

Се продава од: Гоце 22 авг. 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Рачно изработени ножеви
1.Француски нож,Букова рачка,квалитет и сечливост на железото 4/4, должина на сечилото 97мм, должина на целиот нож 208мм, цена 1200денари
2.Нож за дерење,рачка од тврд пресуван медијапан,квалитет и сечливост на железото 4/4, должина на сечилото 80мм, должина на целиот нож 180мм, цена 1300денари
3.Танто нож, Букова рачка, квалитет и сечливост на железото 4/4, должина на сечилото 103мм, должина на целиот нож 213мм, цена 1400денари
4.Нож за дерење,рачка од тврд пресуван медијапан,квалитет и сечливост на железото 4/3, должина на сечилото 95мм, должина на целиот нож 198мм, цена 1000денари
5.Нож изработен од пила, рачка од јаже(катана плет)квалитет и сечливост на железото 4/3, должина на сечилото 90мм, должина на целиот нож 195мм, цена 1000денари
6.Мало тактичко ноже,рачка од тврд пресуван медијапан,квалитет и сечливост на железото 4/3, должина на сечилото 58мм, должина на целиот нож 161мм, цена 800денари
7.Скандинавски нож, Букова рачка, квалитет и сечливост на железото 2/4, должина на сечилото 80мм, должина на целиот нож 190мм, цена 800денари
Испраќам по карго( кое си го плаќате вие)
Гоце
077719885
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации