Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на опрема за Лов и Риболов


Доколку се занимавате со Лов или Риболов тука може да продавате и купувате секаков вид на опрема. Во оваа категорија на Пазар3.мк актуелни се огласите за продажба на ловна пушка, риболовна трска, риболовно столче, воздушна пушка и друга опрема за лов и риболов.05 јун. 21:39 Лов/Стрелаштво и Риболов  ·  Кочани  ·  Зрновци

Lovecka puska

150 ЕУР

10 мар. 13:55 Лов/Стрелаштво и Риболов  ·  Охрид

Lovecka puska

500 ЕУР


Ловот и риболовот се спортови кои ги практикуваат сите старосни групи. Покрај професионалните ловџии и риболовци, има сѐ повеќе млади луѓе кои ги избираат овие спортови како хоби, со намера во нив да најдат засолниште од стресното секојдневие.Основната опрема потребна за риболов е рибарски стап, јадица, тапа и сл. Доколку пак ловот е Вашето хоби или со лов се занимавате професионално, потребна Ви е квалитетна и внимателно избрана опрема за ловење. На Пазар3.мк може да најдете најразличен вид на опрема за лов и риболов.Се продаваат: ловна пушка, риболовна трска, рибарско столче, токи воки, воздушна пушка, ноќен двоглед, држач за пушка, ловџиско палто, ловечки нож, рибарски чизми, муниција за гасен плашливец, малокалибарка, јадица, и многу друга опрема, облека и обувки за лов и риболов.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации