Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bandazi R14 4x100 i zimski gumi

7 000 МКД

Се продава од: Dragan 13 ноем. 10:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Се продава сет 4 челични бандажи R14 4x100 со 4 зимски гуми Sava Eskimo S3+ 185/60R14.
Бандажите не се оштетени, прави и балансирани. Гумите со добра шара, без оштетувања, возени 3 сезони (околу 10.000км)
Цена: 7.000 денари
Контакт: 075 242 303 - Драган
Leaflet
Кон почеток