Објавени: фев. 22 2018 08:31

NAJGOLEMA PONUDA NA AVTODELOVI ZA LADA

Објавени: фев. 22 08:31
Прегледи: 29
Lada Niva,Samara,2107,2110 AVTODELOVI IMAM SE
NAJGOLEMA PONUDA NA NOVI I POLOVNI AVTO DELOVI ZA SITE VOZILA OD PROGRAMATA NA LADA.
GOLEM ASORTIMAN ORIGINALNI AVTO DELOVI NA LAGER.
N A J D O B R I C E N I!!!!
NOSIME AVTO DELOVI PO NARACKA.
PRAKAME NIZ CELA MAKEDONIJA PO KARGO
INFORMACII NA TELEFON: 070/211-366 SLOBODAN APOSTOLOVSKI KRIVA PALANKA

LADA AVTODELOVI
LADA AVTO DELOVI
REZERVNI DELOVI
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
29
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070211366

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации