Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крива Паланка

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Крива Паланка , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крива Паланка или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 јун. 22:53
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Крива Паланка

MERCEDES A180d 116ks 2020g SEDAN

24 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
23 јун. 00:09
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Крива Паланка

BMW 525 F10 (2010G) 3.0 - 6cilindri

10 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
11 јун. 23:19
Линк
Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Крива Паланка

MERCEDES A180d 116ks 7G DCT115 000km

22 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999

Вчера 19:43 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLC 220  ·  Крива Паланка

MERCEDES GLC220 170ks 2019g 4MATIC

29 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 18:46 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Крива Паланка

Mercedes A 180 CDI -109hp -2014

12 700 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 16:48
Линк
Куќи/Вили  ·  Крива Паланка

Продавам куќа со овоштарник во Ранковце

Број на соби: 4
Површина: 100
Вчера 08:36 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.6 BLUE-HDI 55KW. UVOZ FRANCIJA 2017G.

Година: 2017
Километража: 110 000 - 119 999
Вчера 08:35 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Крива Паланка

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PLIN FABRICKI 2014G.FACE-LIFT MODEL

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 08:35 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Idea  ·  Крива Паланка

FIAT IDEA 1.9 M-JET 74KW..DINAMIK OPREMA MOZE ZAMENA

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:34 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Крива Паланка

FIAT BRAVO 1.9 M-JET 8V DINAMIK LINE MODEL

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 08:34 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Крива Паланка

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 6-BRZINI PANORAMA EXSKLUZIV MODEL

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:33 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW.KOZA NAVI MATRIX ITECHT-MODEL

Година: 2015
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:33 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Крива Паланка

VW GOLF 5 PLUS 1,9 TDI 77KW. GOAL MODEL.

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:32 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW.CONFORT LINE MODEL 196500KM.

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 08:32 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A3 SPORTBECK 1.9 TDI 77KW. DINAMIK OPREMA

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:31 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Крива Паланка

HYUNDAI I20 1.4 CRDI 55KW.DINAMIK OPREMA

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 08:31 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A3 SPORTBECK 1.9 TDI 77KW. DINAMIK OPREMA

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:30 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Крива Паланка

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBECK 140KS.6-BRZINI DINAMIK OPREMA

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 08:30 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Крива Паланка

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 74KW.ELEGANCE OPREMA 6-BRZINI

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:29 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Крива Паланка

KIA SPORTAGE 2.0 BENZIN PLIN FABRICKI DIZNA KOZA EKSKLUZIV

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 јун. 00:09
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  525  ·  Крива Паланка

BMW 525 F10 (2010G) 3.0 - 6cilindri

10 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 јун. 23:08 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Крива Паланка

SEAT LEON 1.6TDI 115ks 2020g Manuel MATRIX

14 300 ЕУР

Година: 2020
Километража: 170 000 - 179 999
21 јун. 23:06 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7.5 1.6TDI 115KS 2019g SPORTLINE

14 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
21 јун. 23:05 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Крива Паланка

Mercedes-Benz C220 194ks 9G-Tronic 2020 Fascination

28 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
21 јун. 22:58 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Крива Паланка

Range Rover EVOQUE 2.0TDI 150ks 4x4 2019g HSE

24 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 22:53 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Крива Паланка

MERCEDES A180d 116ks 2020g SEDAN

24 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
21 јун. 22:48 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Крива Паланка

AUDI A5 35TDI 150KS 2019g S-LINE MATRIX

26 990 ЕУР

Година: 2019
Километража: 140 000 - 149 999
21 јун. 18:22 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.5 BLUEHDI 100KS 2021g

Година: 2021
Километража: 120 000 - 129 999
21 јун. 18:18 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 3008 1.5 BLUEHDI 130KS 2020g

16 799 ЕУР

Година: 2020
Километража: 180 000 - 189 999
21 јун. 18:15 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Крива Паланка

OPEL CROSSLAND X ELEGANCE 1.5 DIESEL 102KS 2020g

13 199 ЕУР

Година: 2020
Километража: 140 000 - 149 999
21 јун. 18:11 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Крива Паланка

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 110KS 2019g

11 199 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 18:07 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Крива Паланка

CITROEN C3 1.6 BLUEHDI 75KS 2019g

9 250 ЕУР

Година: 2019
Километража: 150 000 - 159 999
21 јун. 18:01 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 208 1.6 BLUEHDI 75KS 2019g

7 899 ЕУР

Година: 2019
Километража: 130 000 - 139 999
21 јун. 15:52 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Крива Паланка

AUDI A5 2.0TDI 143KS AVTOMATIK NAVI LED XSENON PERFEKT AUTO

13 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 21:53 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Крива Паланка

HYUNDAI ix35 2.0CRDI 140KS 4X4 6BRZINI KOZHA EU-5 MAKSAUTO

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
20 јун. 13:10 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  DS4  ·  Крива Паланка

Citroen DS4 1.6HDi 110ks AVTOMATIK *MOZNOST NA RATI* - 2013

9 550 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 13:09 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Крива Паланка

BMW E90 318D 143ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 2010

7 450 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 11:14 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 7 1.6TDI 105ks BLUEMOTION 172000km NAVI MAKSAUTO

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
20 јун. 11:12 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Крива Паланка

BMW G30 530xd 3.0d 265ks 4X4 LUXURY LINE-INDIVIDUAL MAKSAUTO

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
20 јун. 11:08 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Крива Паланка

TOYOTA RAV-4 2.2 D4D 150ks SPORT AUTOMATIC KOZHA MAKSAUTO

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 11:07 Авто плац Автомобили  ·  Land Rover  ·  Freelander  ·  Крива Паланка

LAND ROVER FREELANDER 2 2.2SD4 SE AUTOMATIC 4X4 NOV MAKSAUTO

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
20 јун. 11:06 Авто плац Автомобили  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Крива Паланка

FIAT DUCATO 100M-JET 2+1 ХЛАДЊАЧА EDITION MAKSAUTO

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
20 јун. 11:05 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Крива Паланка

VW GOLF 6 2.0TDI 6BRZINI 143ks HIGHLINE REGISTRIAN+SERV

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
20 јун. 10:54 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Крива Паланка

MERCEDES GLC 220CDI 4MATIC 170KS 163000km NAVI 9G SPORT NOV!

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
20 јун. 10:54 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  520  ·  Крива Паланка

BMW F10 520d 190ks navi registriran servisiran mozna zamena

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
19 јун. 20:04 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Крива Паланка

Chevrolet Captiva 2.0VCDI 150ks

6 444 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 јун. 22:27 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Крива Паланка

PEUGEOT 2008 1.5 BLUEHDI 100KS 2021g

16 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 130 000 - 139 999
18 јун. 21:30 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Крива Паланка

Audi A4 2.0TDi 143ks 6brzini - 2009

9 450 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 јун. 21:29 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A7  ·  Крива Паланка

Audi A7 3.0TDi 204 S-LINE BI-XENON/NAVI - 2012

17 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Крива Паланка не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации