Оглас од претпријатие Објавени: јан. 28 2023 03:45

Kluc mehanizam za avtostakla sajla prekidac kopce

Објавени: јан. 28 03:45
Прегледи: 160
Opakovki za klucevi za audi seat vw skoda mercedes bmw mazda huyndai suzuki toyota alfa romeo fiat opel peugeot renault citroen reno pezo jeep land rover ford
-popravka servisiranje na mehanizam mehanizmi za avtostakla avtostaklo i prodazba set za repariranje na mehanizam (sajla makara i podizaci),
- prekidaci prekidac prekinuvac prekinuvaci , kopce kopcinja dugme dugminja kapace kacinja za svetla , stakla , retrovizori , racki racka za VW ( golf , passat , polo, jetta , CC , tiguan , touareg , caddy , beetle , fox , sharan , vento , transporter , amarok , eos , lupo , phaeton , scirocco , T1 , T2 , T3 , T4 , T5 , ) SEAT( ibiza leon altea alhambra cordoba toledo arosa exeo), Audi ( A1 A2 A3 S3 RS3 A4 S4 RS4 A5 A7 A8 Q5 Q7 ) Skoda ( rapid octavia fabia yeti superb roomster citigo ) , Mercedes ( vito , sprinter , w203 w204 w164 w211 w210 ) Peugeot ( 206 207 306 307 407 508 607 partner ) Citroen ( c2 c3 c4 c5 berlingo ) Fiat ( stilo bravo punto doblo panda 500 sedici ulysse ) BMW ( e36 , e39 , e38 , e46 , e60 e61 e90 e91 x3 x5 x6 316 318 320 323 325 330 335 520 525 523 528 530 535 540 550 630 645 650 728 730 740 750 ) Pezo Renault ( megane laguna clio duster espace fluence scenic twingo koleos talisman logan latitude modus vel satis safrane ) Reno
- Stifni za tapacir i lajsni ,
- zapcanik za Reduktor za BMW X3 X5 X6 Mercedes ML GL , Range Rover
Opakovki za kluc klucevi za audi seat vw skoda mercedes bmw mazda huyndai suzuki toyota alfa romeo fiat opel peugeot renault citroen reno pezo jeep land rover ford
-set za repariranje na mehanizam mehanizmi (sajla makara i podizaci ),( sajli kotur koturce vodici vodica vogjica vogjici )
- prekidaci prekidac prekinuvac prekinuvaci , kopce kopcinja dugme dugminja kapace kapacinja za svetla , stakla , retrovizori , racki racka za VW SEAT, Audi Skoda , Mercedes Peugeot Citroen Fiat BMW Pezo Renault Reno
- Stifni za tapacir i lajsni ,
- zapcanik za Reduktor za BMW Mercedes Range Rover
- Dodatok za pojas za sedista za alarm , H7 H4 H1 T10 sijalici Xenon 100W 12V 6000k , mikroprekidac mikroprekidaci
-plastiki stel za steluvanje far farovi
- racki za otvaranje vrata za seat
078234870 https://www.facebook.com/kopcinjaisajli/
Опис на линк

Зеленаш

Продажба на клучеви, продажба на прекинувачи за светла, ретровизори и автостакла
Механизми за автостакла ( сајли макари и подизачи ) 
Автоперална ( перење, полирање на фарови и возила, хемиско чистење) 
Продажба на опрема за Автоперална. 
Посети ја страната на нашата продавница

ул,, Бошко буха бр 2-Куманово

078234870

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продажба на клучеви, продажба на прекинувачи за светла, ретровизори и автостакла
Механизми за автостакла ( сајли макари и подизачи ) 
Автоперална ( перење, полирање на фарови и возила, хемиско чистење) 
Продажба на опрема за Автоперална. 
160
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078234870
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации