Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TAPACIRANJE PLAFONI-TAVANI NA AVTOMOBILI

45 ЕУР

Се продава од: MIROSLAV 24 фев. 22:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
PROFESIONALNO TAPACIRANJE NA AVTOMOBILSKI TAVANI NA KOI STO IM E ODLEPENO FABRICKOTO PLATNO.
CENATA E PO DOGOVOR VO ZAVISNOST OD KOLATA
STAROTO PLATNO SE VADI I SE STAVA NOVO PLATNO SO GARANCIJA ZA MONTAZA
-SEDAN 45 EUR
-HECHBEK 45 EUR
-KARAVAN 50 EUR
-SHARAN/GALAXY 60 EUR
MIROSLAV
077707606
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации