Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV MODEL ITALJET DRAGON 50cc VO GSG

1 350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ГСГ Компани 21 јул. 17:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

49 Огласи во продавницата

NOVI VELOSIPEDI VIPER 26 VO GSG 11 900 МКД
NOVI MOTORI MONDIAL VO GSG -
IPARD 2015 TRAKTORI SAME FRUTETO vo GSG Negotino 14 500 ЕУР
PROMO CENI NA VELOSIPEDI VIPER VO GSG NEGOTINO 5 990 МКД
From
Store
Година
Локација
Неготино
Моторцикли
Скутер
Марка
Italjet
Модел
Dragon
* ПРИСТИГНА НОВИОТ МОДЕЛ ОД ITALJET DRAGON 50cc - 2T ВО ГСГ НЕГОТИНО !

Engine: 1 cylinder, 49cc - 2T
Power: 4.425 hp / 7500r.min
Brakes: Front / Rear - Disk / Brake Pad
Starter: Electric
Cooling: Air Cool
Front and Rear Tires: 120/70-12
LED LIGHT

* КРЕДИТИРАЊЕ ДО 72 РАТИ !

ГСГ КОМПАНИ ДОО
УЛ.М.ТИТО БР.123
НЕГОТИНО

ТЕЛ 075 420 055

* ПРОМО ЦЕНА : 1350 еур
* БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ДОМА !

* FACEBOOK : GSG COMPANY
ГСГ Компани
ГСГ Компани доо
м.тито 123
075420055
ГСГ Компани
075420055
Leaflet
ГСГ Компани

ГСГ Компани

49 Огласи во продавницата
SKUTERI PIAGGIO NRG 50 VO GSG 1 990 ЕУР
KROS GY5 DESERT VO GSG 1 590 ЕУР
TRAKTORI TUBER VRAKANJE NA SREDSTVA DO 100% VO GSG 11 900 ЕУР
KROS HAMACHI LIFAN VO GSG NEGOTINO -
Кон почеток