Оглас од претпријатие Објавени: дек. 19 2023 09:45

Kymco Super 8 50 2T

ЕУР

Објавени: дек. 19 09:45
Прегледи: 99
Tехнички податоци:
• зафатнина: ............................ 49.5 cm³
• мотор: ....................................... 2-тактен
• сила: .......................................... 2.5 kw / 3.4 ks
• ладење: ................................... воздушно
• кочници: ................................ диск 240mm / гуртни 130mm
• тежина: .................................... 112 kg
• резервоар: ............................ 6 lit / потрошувачка 3.5 lit
• гуми: ........................................... 22х8-10 • 22х10-10

Дел од стандардна опрема:
• метален држач за куфер
• пластична закачалка за кеси сместена испод рачки
• пространи казишта за нозе за совозач
• 12 V полнач за мобилен телефон
• прегледна командна табла со дигитален сат
• странична ногарка штендер
• кададиптери на предни амортизери
• алуминиумски бандажи
• високо квалитетен ABS состав на пластика

Обезбедени оригинални резервни делови како и продажно-сервисна мрежа

Земја на потекло: TAJVAN - 2 година гаранција (неограничени км)

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА на домашна адреса

Овластен увозник и сервисер:
НОВ МОДЕЛ ДОО
ул.534 бр.33 - 1300 Куманово
тел./факс: 389(0) 31 418 165
e-mail: [email protected]

• www.lmmotors.mk • www.facebook.com/PEDA MOTOR Macedonia
Опис на линк

NOV MODEL DOO

KYMCO PEDA MOTOR SKUTERI  SERVIS DELOVI OPREMA MOTCIKLI ATV CETIRICIKLI KROS ENDURO VOGE LINHAI
Посети ја страната на нашата продавница

ul.534 br.33 - Kumanovo

38931418165

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

KYMCO PEDA MOTOR SKUTERI  SERVIS DELOVI OPREMA MOTCIKLI ATV CETIRICIKLI KROS ENDURO VOGE LINHAI
ul.534 br.33 - Kumanovo 38931418165

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации