Објавени: окт. 22 2021 12:52

Avtobus MAN Lion's Coach R08 so 59 sedista

ЕУР

ЕУР
Објавени: окт. 22 12:52
Прегледи: 464
PRODAVAM - Turisticki avtobus 🚌
📍MAN Lion's Coach R08 ®️ 🇩🇪
💺59+1+1 sedista
📍2003g / 460ks / eur4
📍6 novi gumi / Firestone
📍Racen menjac 8 brzini
📌2x🖥 / 2x🎤/ *️⃣🚾🛄🚼
‼️Perfektna sostojba👌👌
Cena po dogovor / mize i zamena
📲070 210 219 💬
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации