Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KOSA / REZNA LETVA/ MUTA GORENJE

1 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово 31 јул. 10:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
KOSA REZNA LETVA GASPARDO 8 800 MKD
PUMPA ZA PRSKALKA LESKO 0 MKD
Traktorski delovi IMT533 IMT539 UTB445 0 MKD
DELOVI ZA TRAKTORI FAR ZA TRAKTOR 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Куманово
kosa /rezna letva/ za kosacka Muta Gorenje:
- so 13 noza -1000 den
- so 17 noza - 1100 den

Za dve kupeni kosi - prevozot e na nasa smetka

termini za prebaruvanje: kosacka; kosacki; kosa; rezna letva; noz; nozevi; zakacalka; burence; paricki; kolenesto vratilo; dupli prsti; trokraka spojka; vratilo za menjac; manzetna; lameli; lamelki za menjac; vodilki; vogici; vodjici za kosa; kontra noz; IMT; Rapid; Gaspardo; Superior; Bertolini; Figaro; BCS;

ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
Резервни делови за трактори, комбајни, балирачки, садачки, ралници, прскалки, прскалици, косачки. Се за руски трактори МТЗ, Т25, Т40, Т-150,Владимирец,Белорус. Rezervni delovi za traktori, kombajni, baliracki, sadacki, ralnici, prskalki, prskalici, kosacki. Se za ruski traktori MTZ, T25, T40, T-150K, Vladimirec, Belorus.
Посетете ја нашата продавница
ul. Oktomvriska Revolucija 58 Прикажи на мапата
075294021
ДАР-КОМЕРЦ дооел Куманово
075294021 075294680
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации