Објавени: јун. 13 2020 07:53

Se prodava Traktor i priklucna mehanizacija.

МКД

Објавени: јун. 13 07:53
Прегледи: 425
Traktor IMT 539 so kompresor dobro socuvan.
Priklucna mehanizacija, Prikolica od 3 tona i prskalka za lozje.
Cena po dogovor.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации