Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara cimerka

Се изнајмува од: ... 12 дек. 11:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Пол на цимер/ка
Локација
Струмица
Се бара цимерка за стан кај пазар „Чешел“ (градски пазар, згради „Палестина“).
Станот е целосно опремен со 2 соби за спиење, дневна со кујна, трепезарија, тераса.
Leaflet
Кон почеток