Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 мај 23:15
Линк
Автомобили  ·  Hyundai  ·  Coupe  ·  Струмица  ·  Босилово

Hyundai Coupe

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 15:21
Линк
Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Струмица

CITROEN C4 CACTUS 1.5BLUEHDI 2019GOD

11 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 22:28
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Струмица

AUDI A6 ALLROAD LIMITED 182KS

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999

Вчера 22:28 Автомобили  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Струмица

AUDI A6 ALLROAD LIMITED 182KS

3 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:08 Деловен простор  ·  Друго  ·  Струмица

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR 300 M2

1 ЕУР / месечно

Вчера 16:25 Облека/Обувки  ·  Машки  ·  Струмица

Adidas patiki za sala

2 800 МКД

Вчера 16:06 Услуги  ·  За свадби  ·  Струмица

Бонбони за Свадба

6 000 МКД

Вчера 13:47 Автомобили  ·  Kia  ·  Picanto  ·  Струмица

Kia Picanto 2007

2 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 08:47 Машини и Алати  ·  Струмица

Masinka za secenje drva

1 МКД

Вчера 05:46
Линк
Станови  ·  Струмица

Luksuzen Stan

16 000 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 02:47 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Струмица

PS4 Pro

14 000 МКД

Вчера 02:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Струмица

golf 5 1.9 77kw 105ks

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 02:44
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Струмица

Mercedes A150

4 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
27 мај 23:15
Линк
Автомобили  ·  Hyundai  ·  Coupe  ·  Струмица  ·  Босилово

Hyundai Coupe

3 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
27 мај 21:54 Куќи/Вили  ·  Струмица

Се продава куќа во Струмица

Број на соби: 8
Површина: 200
27 мај 20:47 Автомобили  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Струмица  ·  Босилово

Fiat Punto 2003

2 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 5 000 - 9 999
27 мај 11:52 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Струмица

Land Rover DISCOVERY 4x4 Black Edition Uvezen od CH

11 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 09:21 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Струмица

Opel corsa

4 300 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
27 мај 05:42 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Струмица

Se iznajmuva dukan vo Karpos - Strumica

1 ЕУР / месечно

26 мај 19:37 Автомобили  ·  Fiat  ·  Multipla  ·  Струмица  ·  Босилово

Fiat multipla 2001.g.

1 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
26 мај 15:21 Автомобили  ·  Citroën  ·  C4  ·  Струмица

CITROEN C4 CACTUS 1.5BLUEHDI 2019GOD

11 300 ЕУР

Година: 2019
Километража: 160 000 - 169 999
26 мај 10:09
Линк
Автомобили  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Струмица

Se prodava Renault Laguna III 2.0 dCi 150 KS

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 13:33 Станови  ·  Струмица

Nedovrsen dupleks stan vo Strumica

45 000 ЕУР

Број на соби: 3
25 мај 09:13 Домашни Миленичиња  ·  Мачки  ·  Струмица

British longhair

100 ЕУР

24 мај 20:16
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Струмица

Mercedes Benz S350

45 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 15:44 Автомобили  ·  Kia  ·  Carnival  ·  Струмица

Prodavam Kia

1 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 19:53 Станови  ·  Струмица

Se izdava dvosoben stan

Број на соби: 2
22 мај 22:00 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Струмица

Laptop

8 000 МКД

22 мај 18:15 Станови  ·  Струмица

3 собен стан 82 m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 мај 14:33 Делови за Компјутери и додатоци  ·  Струмица

Proektor HP

9 000 МКД Намалена цена

22 мај 14:32 ТВ/Фотографија/ДВД/Сателитска  ·  Друго  ·  Струмица

Proektor Epson

12 000 МКД Намалена цена

20 мај 15:17
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Струмица

BMW

Година: 2020
Километража: 150 000 - 159 999
18 мај 19:49 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Струмица  ·  Ново Село

Jacouse Lemans

4 000 МКД

18 мај 18:42 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Струмица  ·  Ново Село

Motorot e vo ne ispravna sostojba

5 000 МКД

18 мај 18:31 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Струмица

SE IZDAVA!

8 000 МКД / месечно

18 мај 17:17
Линк
Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Струмица

Bichon Frise

300 ЕУР

17 мај 16:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Струмица

SE PRODAVA!

4 499 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 12:40 Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Niva

7 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации