Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Makedonska Kamenica

0 ЕУР

Се продава од: Dragi 10 јан. 14:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Делчево
Се продава Плац веднаш до Вулканизер "Дали"| на влезот на Македонска Каменица, на меѓународниот пат за Бугарија.


-легализиран

-Целосна документација

Погоден за деловен простор или живеалиште

Цена по договор
Leaflet
Кон почеток