Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Мебел/Инвентар и Уредување | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Мебел/Инвентар и Уредување,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Мебел/Инвентар и Уредување | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 мај 13:40 Полици и Места за складирање  ·  Охрид

Imventar za vo butik

300 ЕУР

16 мај 04:48 Друго  ·  Охрид

Nova tenda

100 ЕУР

14 мај 21:55
Линк
Маси и Столици  ·  Охрид

Trpezariska masa

8 000 МКД

10 мај 11:15 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Охрид

Sofa

5 000 МКД

10 мај 09:26 Маси и Столици  ·  Охрид

Masa i stolici [kovano zelezo]

250 ЕУР

08 мај 03:06 Инвентар за купатила  ·  Охрид

Led ogledala na dopir

2 500 МКД

29 апр. 15:48 Маси и Столици  ·  Охрид

Barame vakvi vidovi stolicin

26 апр. 09:06 Маси и Столици  ·  Охрид

drveni stolici

04 апр. 18:06 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Охрид

Detski krevet

30 000 МКД

22 мар. 10:02 Полици и Места за складирање  ·  Охрид

Stalaza

3 500 МКД Намалена цена

19 мар. 14:00 Маси и Столици  ·  Охрид

48 столици

2 200 МКД

13 мар. 14:32 Мебел за ТВ/Стерео/Компјутери  ·  Охрид

Nova Komoda

1 МКД

11 мар. 00:02 Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Охрид

Медијапан собна врата!!

7 000 МКД

07 мар. 00:05 Антика и Уметност  ·  Охрид

Vitrina antika

10 000 МКД

09 фев. 09:31 Маси и Столици  ·  Охрид

Masa temno drvena polirana

2 000 МКД

03 фев. 12:51 Гарнитури и салонски елементи  ·  Охрид

Se prodava mebel

1 000 ЕУР

01 фев. 15:16 Кујнски мебел и опрема  ·  Охрид

Кујна од дрво

03 јан. 14:32 Инвентар за купатила  ·  Охрид

Ormarce ogledalo za kupatilo

900 МКД

31 дек. 17:29 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Охрид

Se prodava komplet

1 700 ЕУР

27 ноем. 10:49 Полици и Места за складирање  ·  Охрид

Polici za arhiva

22 ноем. 19:11 Кревети и Мебел за спални соби  ·  Охрид

Kreveti edinecni

5 000 МКД

07 ноем. 09:14 Гарнитури и салонски елементи  ·  Охрид

Se prodava garnitura

15 000 МКД

02 ноем. 09:22 Гарнитури и салонски елементи  ·  Охрид

Седмосед

1 ЕУР

19 окт. 15:27 Гарнитури и салонски елементи  ·  Охрид

Garnitura

62 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Мебел/Инвентар и Уредување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Мебел/Инвентар и Уредување | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации