Македонски | Shqip | English |

Цела Македонија | Живеалишта | Pazar3


Денес 14:21 Станови , Прилеп

Se iznajmuva luksuzno opremen stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:21
Линк
Станови , Скопjе , Центар

STAN DUPLEKS VO STROG CENTAR

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:19 Станови , Штип

Stan vo Stip

Број на соби: 4
Површина: 100
Денес 14:18 Станови , Битола

Stan vo Bitola

Број на соби: 2,5
Денес 14:17 Станови , Скопjе , Скопје

Stan za izdavanje vo Skopje

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:14 Станови , Скопjе , Центар

Stan vo Crnice

Број на соби: 2,5
Површина: 40
Денес 14:09 Станови , Скопjе , Скопје

Stan za iznajmuvanje na Bulevar Koco Racin

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
Денес 14:07 Куќи/Вили , Радовиш

Kuka od 200m2 vo centar na Radovis

120 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
Денес 14:01 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava namesten stan vo kuka vo Centar

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 14:01 Станови , Скопjе , Аеродром

Se izdava namesten stan od 50m2

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 14:00 Куќи/Вили , Крушево

Vila Pavia

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 13:53 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan moderno namesten vo Debar Maalo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 13:53 Куќи/Вили , Скопjе , Центар

Dvosoben stan na Vodno

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 70
Денес 13:45 Соби , Скопjе , Центар

Se izdava sprat od kuka

9 000 МКД / месечно

Денес 13:44 Станови , Тетово

Banes 2.5 dhomshe me 55m2

33 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 13:32 Станови , Скопjе , Кисела Вода

Se izdava skromen i cist stan na mirna lokacija

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 13:27 Станови , Скопjе , Центар

Se izdava stan vo Kapistec

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 13:26 Станови , Битола

Stan na Prilepska 53

22 700 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Кон почеток