Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Купувај и продавај се што ќе посакаш на Пазар3.мк


Купување, продажба и замена! Од различни моторни возила до мали кујнски апарти и додатоци - тука се продава и купува се! Доколку имате нешто што сакате да го продадете регистрирајте оглас, доколку пак купувате некаков производ или потребна Ви е некаква услуга погледнете ги сите активни огласи веднаш!Вчера 22:27
Линк
Друго  ·  Берово

Dabovi bocvi za vino i rakija

1 ЕУР

08 апр. 14:52
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava kucence Bichon Frisé

1 ЕУР

07 апр. 17:27
Линк
Друго  ·  Штип

LADILNICI SCHMITZ

15 000 ЕУР


Вчера 22:27 Друго  ·  Берово

Dabovi bocvi za vino i rakija

1 ЕУР

Вчера 22:07 Друго  ·  Крива Паланка

МЕД

600 МКД

Вчера 16:03
Линк
Друго  ·  Куманово

Стари уметнички слики

1 ЕУР

Вчера 12:30 Друго  ·  Кичево

Теписон

15 ЕУР

Вчера 12:02
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Градежни материјали

14 апр. 17:07 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hadmade saksija i sekultni i kaktusi

250 МКД

14 апр. 14:32 Друго  ·  Скопjе  ·  Сопиште

cube Aim race cross country

1 ЕУР

14 апр. 13:12 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Продавам казан за ракија

14 апр. 11:59 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Откуп возила / Otkup Vozila

14 апр. 05:36 Друго  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava audi a6 3.0tdi automatic quattro

6 000 ЕУР

13 апр. 10:33 Друго  ·  Крива Паланка

Velosiped

350 ЕУР

13 апр. 00:21 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Moler,Gips karton,Moleraj,Plockar,Knauf,Гипс,Krecenje,Рушење

2 ЕУР

12 апр. 21:13
Линк
Друго  ·  Тетово

седиште за велосипед

3 000 МКД

12 апр. 19:43 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Врати

170 ЕУР

12 апр. 09:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Detski velosiped i motor

11 апр. 22:18 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Skechers patiki

3 000 МКД

11 апр. 21:11
Линк
Друго  ·  Штип

Семе за луцерка

11 апр. 19:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat drustva na pceli so langstroth ramki

11 апр. 12:27 Друго  ·  Струмица

Poluprikolka Schmitz

11 апр. 12:26 Друго  ·  Струмица

Poluprikolka Krone SD

10 апр. 20:16 Друго  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Влезна врата

650 ЕУР

10 апр. 18:51 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Uslugi so kamion so kran pozelno

10 апр. 13:19 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MAN 2008

10 000 ЕУР

09 апр. 20:31 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

chenxi stainless steel watch

390 МКД

09 апр. 18:14 Друго  ·  Кавадарци

Куќа за куче

2 500 МКД

09 апр. 17:18 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продаваат пчели

09 апр. 12:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Elektricen trotinet Xiaomi MI Essential

15 000 МКД

09 апр. 12:19 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Baterii za UPS i detski kolicki

1 500 МКД

09 апр. 09:43 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Pilinja

130 МКД

09 апр. 09:20 Друго  ·  Охрид

Se prodava kazan

500 ЕУР

09 апр. 05:18 Друго  ·  Радовиш

stihl ms271

25 000 МКД

09 апр. 05:18 Друго  ·  Радовиш

stihl ms271

25 000 МКД

09 апр. 05:18 Друго  ·  Битола

Se prodavaat vrati

250 ЕУР

08 апр. 22:30 Друго  ·  Берово

Pikado Shigjeta Strelce

20 ЕУР

08 апр. 21:14
Линк
Друго  ·  Велес  ·  Градско

Rasad Piper Bela Dolga, Sivrija lut, Patlidzan,Krastavici

8 МКД Намалена цена

08 апр. 21:04
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam tocaci

7 000 МКД

08 апр. 18:16 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Detsko sediste za velosiped

3 000 МКД

08 апр. 14:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava kucence Bichon Frisé

1 ЕУР

08 апр. 14:09 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Parfem za mazi Joop 125ml

2 000 МКД

08 апр. 09:24 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Фејсбук страна

07 апр. 21:58 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Parket Parketar

07 апр. 17:27 Друго  ·  Штип

LADILNICI SCHMITZ

15 000 ЕУР

07 апр. 13:06 Друго  ·  Кавадарци  ·  Росоман

Kokoski

1 МКД

06 апр. 03:26 Друго  ·  Прилеп

Odgleduvajne rasadi

05 апр. 17:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Casovi po Makedonski za Stranci i Angliski jazik

600 МКД


Купување, продажба и замена на најголемиот огласник во земјата - Пазар3.мк!


На Пазар3.мк може да продавате и купувате се што ќе посакате! Во оваа категорија ќе сретнете огласи за продажба на дрвени палети, семки од кајсија, ледомати, базени, железни и пластични буриња, цистерни, гробно место, дрон и многу друго!Купувајте и продавајте лесно, брзо и едноставно на Пазар3.мк!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации