Македонски | Shqip | English |

Играчки за бебиња и деца од сите возрасти - Пазар3 огласи

Широк асортиман на играчки за деца на Пазар3.мк. Купувајте поволно, нови или користени играчки за во двор, lego коцки, детска кујна, автомобил за деца, плишани мечиња, бебешки реквизити и сл.

04 фев. 10:28 , ,

Detska lulaska

1 300 МКД

Продажба на играчки за бебиња и деца од сите возрасти, голем избор и одлични цени. Купете поволни нови или користени играчки за Вашите деца - играчки кои ќе ги одвлечат децата од прекумерното користење на таблети и смартфони.Продажба на играчки за во двор


Се продаваат детски тобогани, лизгалки, лулашки, пластична монтажна куќичка, детска пластична масичка и столче, пластичен замок, трамболина, лавиринт и слично.Покрај играчките за во двор се продават и едукативни играчки, креативни играчки, друштвени игри и детски возила по најповолни цени. Во оваа категорија на Пазар3 ќе сретнете огласи за продажба на lego коцки, детски точачиња, детски коли на батерии или акумулатор, бебешки реквизити, детски скејтборд итн.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации