Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Друго | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 17:17 Друго , Охрид

Fiskalna kasa-pecatac

6 500 МКД

05 дек. 16:24 Друго , Охрид

GIANT Tocak

1 ЕУР

25 ноем. 11:39
Линк
Друго , Охрид

Se prodava cisterna so pumpa

1 ЕУР

02 окт. 16:29 Претпријатие Друго , Охрид

Slavina So Tus Armal

2 850 МКД

02 окт. 16:27 Претпријатие Друго , Охрид

Nasadna Cesma Za Kujna Armal

1 600 МКД

02 окт. 16:24 Претпријатие Друго , Охрид

Zidna Cesma Armal

2 375 МКД

18 септ. 22:21 Друго , Охрид

Reducir Ventil za boca/kislorod

18 000 МКД

06 септ. 02:01 Друго , Охрид

DJI Phantom 4

39 000 МКД

06 септ. 01:52 Друго , Охрид

Bosch

12 000 МКД

10 авг. 15:30 Друго , Охрид

Dabovi drva za greenje

31 јул. 20:01 Друго , Охрид

Omega x Swatch Moonswatch Mission to Mercury

400 ЕУР

20 мар. 12:36 Друго , Охрид

Dabovi bocvi

2 000 МКД

10 мар. 02:21 Друго , Охрид

ПРОДАВАМ

6 500 МКД

17 дек. 10:56 Друго , Охрид

Ekoloski peleti

13 дек. 06:35 Друго , Охрид

Novogodisna ella

6 000 МКД

15 ноем. 12:40 Друго , Охрид

Microscope Carl Zeiss Jena

250 ЕУР

03 ноем. 15:34 Друго , Охрид

Prodavam sefovi

250 ЕУР

14 јун. 20:23 Друго , Охрид

Makine qendisje profesionale Brother me disa koka

2 000 ЕУР

02 јун. 21:10 Друго , Охрид

Gajbina

09 мар. 17:13 Претпријатие Друго , Охрид

Metalen branik

885 МКД Намалена цена

14 окт. 14:17 Друго , Охрид

Drveno bure za vino

03 апр. 19:10 Друго , Охрид

Sandaci za jabolka

30 мар. 11:14 Друго , Охрид

Profesionalen kufer za klarinet

5 250 МКД

30 јан. 20:31 Друго , Охрид

Nargile malku koristeno

3 000 МКД

24 јан. 11:50 Друго , Охрид

Matraca 190×160

500 МКД

21 јан. 19:52 Претпријатие Друго , Охрид

Sefovi za doma

13 јан. 13:11 Друго , Охрид

Kazan za varenje rakija

23 дек. 13:23 Друго , Охрид

Kazan za pecenje rakija

16 дек. 15:57 Друго , Охрид

Puls oksimetar

850 МКД

12 дек. 09:28 Друго , Охрид

Maska KN95

30 МКД Намалена цена

25 окт. 19:30 Друго , Охрид

Bure za vino

08 јун. 20:53 Друго , Охрид

Otkup na zlato

999 ЕУР

08 мај 22:19 Друго , Охрид

Prodavam velosiped Ferrini Beverly city bike

250 ЕУР

05 мај 22:17 Друго , Охрид

Komora za odrzuvanje

25 апр. 13:59 Друго , Охрид

Kafez za zajaci

1 000 МКД

17 апр. 02:36 Друго , Охрид

respirator Siemens

5 000 ЕУР

16 мар. 18:14 Друго , Охрид

Kristalni vgradeni sijalici

400 МКД

09 фев. 15:32 Друго , Охрид

Mini Hidrometeloska stanica za Doma

50 ЕУР

30 јан. 11:02 Друго , Охрид

STAN VO OHRID CENTAR

16 јан. 12:20 Друго , Охрид

Ambar zelezen so 2 seka

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации