Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Друго | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 фев. 14:44
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Parketar Parket

14 фев. 12:52
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Krsenje rusenje secenje beton


Вчера 21:02 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Итно! Се продава комплет спална

13 000 МКД

Вчера 02:21 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Plac niva vikendica

20 фев. 20:16 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava kompresor za kislorod

500 ЕУР

19 фев. 16:47 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

инвентар

100 МКД

19 фев. 09:42 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Play station 4

12 000 МКД

18 фев. 20:21 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Машина за шиење bagat danica

3 000 МКД

18 фев. 14:44
Линк
Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Parketar Parket

18 фев. 13:30 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Greac ivoclar programat

300 ЕУР

17 фев. 13:54 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VAPE DRAG X Inovative Infinite Airflow System

2 000 МКД

16 фев. 14:06 Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Куче шарпланинец

50 ЕУР

16 фев. 09:32 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Палети и даски за продажба

100 МКД

14 фев. 12:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Krsenje rusenje secenje beton

11 фев. 13:35 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Xbox 360 + Kinetik + 4 racki

8 000 МКД

11 фев. 13:22 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Velosiped KONA

680 ЕУР

11 фев. 09:50 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Litiumski 18650 rechargeable Bateri 6800/7800/8800mAh Li-Ion

10 фев. 13:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Secenje beton rusenje zidovi

09 фев. 13:25 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

PRODAVAM VELOSIPED

200 ЕУР

08 фев. 20:14 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Чистокрвно British Shorthair маче

350 ЕУР

08 фев. 10:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVA VOZDUSNA PUSKA G-MAGNUM 1250

200 ЕУР

08 фев. 05:18 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam ortopedska longeta-čizma

3 500 МКД

07 фев. 15:00 Друго  ·  Скопjе  ·  Чаир

Trotinet eKiscooter E2 Pro

25 000 МКД

06 фев. 17:33 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam CPAP aparat za sleep apnea

35 000 МКД

06 фев. 13:34 Претпријатие Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Baterii za UPS i detski kolicki

1 500 МКД

06 фев. 11:49 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Staticen velosiped

8 000 МКД

04 фев. 22:28 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Angliski Buldog

04 фев. 01:56 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Lusteri

2 000 МКД

01 фев. 09:09 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Skii

100 ЕУР

31 јан. 19:49 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam Kanister / Cisterna / Rezervoar 1000L

3 300 МКД

30 јан. 14:14 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Elektro trotinet

28 000 МКД

30 јан. 14:09 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Plac od 600 m2 so 2 markici

29 јан. 16:57 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava krevet Klik-klak

11 000 МКД

28 јан. 17:20 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Pivski gajbi

300 МКД

28 јан. 14:34 Друго  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kona velosiped

700 ЕУР

19 јан. 17:01 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Boks za razlicki nameni

11 јан. 11:24 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Продавам E bike MS Energy i10

800 ЕУР

06 јан. 14:58 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Ekoloski prasok protiv lebarki i bubasvabi

300 МКД

06 јан. 14:57 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kombuha Kefir i Varova voda

300 МКД

27 дек. 21:37 Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

чистокрвно бенгалско маче

300 ЕУР

26 дек. 11:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продаваат цевки за оранжерии

25 дек. 17:33 Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung i Sony TV

100 ЕУР

25 дек. 13:32 Друго  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat euro paleti

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации