Македонски | Shqip | English |
21 авг. 15:38 Станови , Неготино

Stan gradski muzej Negotino

Број на соби: 4
Површина: 70
04 јул. 18:01 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo Demir Kapija

Број на соби: 4
Површина: 180
20 мар. 13:25 Станови , Неготино

Se izdava stan vo Negotino

Број на соби: 3
02 окт. 23:23 Куќи/Вили , Неготино

KUKA VO NEGOTINO

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
01 окт. 13:35 Куќи/Вили , Неготино

Kuka vo centar

33 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 150
23 септ. 16:57 Станови , Неготино

Stan ne namesten vo Negotino

Број на соби: 2
Површина: 60
10 септ. 22:30 Станови , Неготино

Stan vo strog centar vo Negotino

Број на соби: 3
Кон почеток