Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на земјоделски производи и растенија


Продажба на овошни садници, цвеќиња, зимзелени дрва, расад и друго. Сето тоа и многу повеќе се огласува во оваа категорија на Пазар3.мк! Се продаваат секакви видови на земјоделски производи и растенија - погледнете ги сите огласи и купувајте и продавајте на Пазар3.мк!
13 окт. 05:48 Земјоделски производи/Растенија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

МЕВЛЕМ

300 МКД

29 септ. 20:37 Земјоделски производи/Растенија  ·  Битола  ·  Могила

LESNICI

150 МКД


Продажба на земјоделски производи и растенија - Пазар3 огласи


Во оваа категорија на Пазар3.мк своите производи ги нудат голем број на физички лица, но и претпријатија кои нудат продажба на земјоделски производи и растенија на мало и големо.Меѓу таквите претпријатија ќе ги издвоиме: расадници за производство на саксиско цвеќе, и продажба на големо и мало на сите видови цвеќиња и зимзелени растенија; специјализирани продавници за професионални системи „Капка по капка“ за наводнување на овошни насади, оранжерии, пластеници, градини и сите видови на земјоделски насади; пчеларстава и одгледување на пчелни семејства; расадници за производство и продажба на сертифицирани овошни и лозови садници; друго.Тука може да продавате и купувате садници орев, италијански лешник, цвеќиња (петунии, бегонии, сардели, далии, трендафили, лаванда, чувар куќа итн), семенски компири, зимзелени дрва, луцерка, јачмен, чаеви, црева за наводнување, органски ѓубрива, расад, и многу друго.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации