Огласи за продажба на мачки

Голем избор на мачиња за продажба и вдомување на Пазар3.мк! Се продаваат мачиња од различни раси: Периски мачиња, Ангорски мачиња, Сијамски мачиња, Бенгалски мачиња, домашни мачиња и други. Разгледајте ги сите огласи за продажба и/или подарување на мачки на Пазар3.мк!

24 ноем. 23:54 ,

Sijamski macinja

11 окт. 01:07 , ,

Persijski macinja

150 ЕУР

09 окт. 15:51 , ,

Persijski macinja

150 ЕУР

06 окт. 16:38 , ,

Persiski macinja

250 ЕУР

29 авг. 18:04 ,

BRITANSKA KRATKODLAKA MACKA BARA ZENSKA

1 111 111 111 ЕУР

Пазар3.мк Ви овозможува да пронајдете маче кое од секогаш сте посакувале да го вдомите. Различни видови и раси на мачиња се продаваат на Пазар3. Исто така често се среќаваат и огласи за подарување на мачиња.Продажба на мачки - Пазар3 огласи


На Пазар3.мк може да регистрирате оглас доколку продавате некаков вид на маче. Огласи со фотографии и детален опис за она што се продава Ви овозможува да продавате и купувате лесно, брзо, и едноставно.


Оваа категорија е специјално наменета за продажба на мачиња од следниве раси: Персиски мачиња, Турска ангора, Домашни мачиња, Бенгалски мачки, Сибирска мачка, Maine Coon, Сијамски мачки, Хималајска мачка, Руска сина мачка, Полуангорки, и многу други видови.Продажба и подарување на мачиња на Пазар3.мк!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации