Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на птици


Купувате, продавате или подарувате птици? Погледнете ги најновите огласи на Пазар3.мк или регистрирајте оглас! Различни видови на птици - одлични цени! Најдобрите зделки ќе ги најдете на Пазар3.мк!18 јун. 21:33 Птици , Скопjе , Гази Баба

Kafez za ptici

1 500 МКД Намалена цена

03 апр. 15:31 Птици , Штип

Pauni

20 мар. 11:24 Птици , Скопjе , Бутел

Mal Aleksandar

220 ЕУР


Продажба на птици - Пазар3 огласи


Птиците претставуваат одлични домашни миленичиња, иако повеќето кога ќе слушнат за домашен миленик веднаш помислуваат на куче или маче. Птиците напротив, генерално се полесни за одржување и бараат помалку внимание во споредба со кучињата и мачињата.Потенцијалните сопственици на птици имаат голем избор кога станува збор за вдомување на ново милениче - има толку многу различни видови птици што може да биде тешко да се одлучи кој тип е најсоодветен за вашиот животен стил.На Пазар3.мк се огласуваат голем број на најразлични видови на птици. Погледнете ги огласите за продажба на папагали (африкански сив папагал, Жако папагал, тигрици, Александар, какаду), канаринци, гулаби и други.Покрај продажбата на птици, погодни за домашни миленици, во оваа категорија на Пазар3.мк се продаваат и гугутки, пауни, кокошки, гуски, пилиња, мисирки и друго.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации