Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на опрема за фитнес и вежбање


Доколку Ви е потребна фитнес опрема за Ваша лична употреба, домашна теретана или за професионална употреба за фитнес центри, посетете ја оваа категорија на Пазар3.мк каде е претставена најголемата понуда на фитнес справи и опрема за вежбање.

Продажба на фитнес опрема - Пазар3 огласи


Во оваа категорија на Пазар3.мк се продава секаков вид на нова и користена фитнес опрема.Продавници за фитнес опрема - Пазар3 огласи


Голем број од специјализираните продавници за фитнес опрема, своите производи ги продаваат на Пазар3.мк. Такви продавници за опрема за вежбање се: BidiFit, Mastersport, Bodi Pro, Motionsport DOOEL, Alpe Sport и многу други. Траки за трчање, Orbitrek, тегови, степери, spin bike, магнетен велосипед, електрични ленти, и сл. се само дел од асортиманот на производи на продавниците за фитнес опрема на Пазар3.мк.Половна фитнес опрема - Пазар3 огласи


Направете одлична зделка, и набавете половна опрема за вежбање или половна професионална фитнес опрема по одлична цена! На Пазар3.мк често се огласува зачувана опрема за вежбање и справи од затворени фитнес центри по најповолни цени. Користени ленти за трчање, орбитрек, фитнес степер за дома или половни професионални степери, вратило за вежбање, тегови за вежбање, и многу друга разновидна опрема за вежбање.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации