Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на кампинг возила и приколки

Обожавате да патувате, а сепак сакате да ја почуствувате домашната атмосфера? Тогаш, погледнете ги огласите за продажба на kamping vozila и камп приколки и изберете кампер по Ваш вкус. Тука, во оваа категорија на Пазар3.мк се продаваат камп приколки и kamping vozila со различни димензии, и од повеќе добро познати производители на кампери.

Вчера 13:53
Линк
Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kamp prikolka Hobby 2007

12 500 ЕУР

Вчера 15:29
Линк
Кампинг возила  ·  Струмица

КАМП ПРИКОЛКА

14 500 ЕУР

19 апр. 18:24
Линк
Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kamp prikolka

6 500 ЕУР


Вчера 17:43
Линк
Кампинг возила  ·  Куманово

Камп приколка

4 300 ЕУР

Вчера 15:29
Линк
Кампинг возила  ·  Струмица

КАМП ПРИКОЛКА

14 500 ЕУР

Вчера 13:53
Линк
Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kamp prikolka Hobby 2007

12 500 ЕУР

20 апр. 15:16 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

kupuvam kamping prikolka

19 апр. 18:24
Линк
Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kamp prikolka

6 500 ЕУР

03 апр. 17:59 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Kamp-prikolka CARAVELAR - Palma 445

3 500 ЕУР

03 апр. 12:57 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Тенда за камп приколка

6 000 МКД

05 мар. 11:31 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam Kamp Prikolka Knaus Eurostar

12 900 ЕУР

03 мар. 10:09 Кампинг возила  ·  Охрид

SE PRODAVAT KAMP PRIKOLKA TRESKA VO KAMP ELESEC

26 фев. 23:44 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Центар

Продавам камп приколка

19 фев. 07:56 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Брако

400 ЕУР

15 фев. 14:14 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kamp prikolka

18 000 ЕУР Намалена цена

12 фев. 22:05 Кампинг возила  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava prikolka

4 000 ЕУР

08 јан. 19:23 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kamp Prikolka Adria

1 500 ЕУР

29 дек. 16:43 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prikolka

650 ЕУР

20 дек. 17:57 Кампинг возила  ·  Кавадарци

se prodava kamjon

37 000 ЕУР

16 дек. 12:34 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam kamper Ford Transit 2008 god

14 000 ЕУР

30 окт. 15:04 Кампинг возила  ·  Охрид

Se prodavaat dve camp prikolki Adria i Treska

1 ЕУР

11 окт. 18:20 Кампинг возила  ·  Свети Николе

BRAKO PRIKOLKA KAKO NOVA

400 ЕУР

05 окт. 19:05 Кампинг возила  ·  Свети Николе

ВЕЛОДИПЕД

4 000 МКД

18 септ. 22:05 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Бутел

FIAT DUKATO

15 000 ЕУР

17 септ. 15:30 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Камп приколка- Брако

200 ЕУР

11 септ. 09:06 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

golf 3

1 800 ЕУР

09 септ. 18:00 Кампинг возила  ·  Велес

Prodavam kamp prikolka Brako

200 ЕУР

08 септ. 00:23 Кампинг возила  ·  Куманово

iveco kiper 2010

28 авг. 15:11 Кампинг возила  ·  Ресен

Kamp prikolka vo Krani

1 200 ЕУР Намалена цена

22 авг. 12:53 Кампинг возила  ·  Крива Паланка

Mitsubishi I 200 2.5 168000km 4x4

27 900 ЕУР

22 авг. 12:51 Кампинг возила  ·  Крива Паланка

VW Transporter t5 2013 180ks 4x4

26 900 ЕУР

18 авг. 22:00 Кампинг возила  ·  Гостивар  ·  Врапчиште

Se prodava

8 ЕУР

06 авг. 22:39 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kamp prikolka Burstner Lux

1 950 ЕУР

30 јул. 13:32 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Петровец

Prodavam kamp prikolka

200 ЕУР

24 јул. 23:26 Кампинг возила  ·  Ресен

Kamp prikolka vo avto kamp krani

23 јул. 17:42 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prikolkà’´

12 000 МКД

15 јул. 11:26 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Бутел

FIAT DUKATO

15 000 ЕУР

10 јул. 07:10 Кампинг возила  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

KAMP PRIKOLKA

2 500 ЕУР

Возилата за кампување се одличен начин да ги посетите дестинациите кои ги посакувате, а сепак да се чувствувате како дома. Поседувањето на kamping vozila значи дека истото можете да си го уредите по Ваш вкус. Домашниот амбиент можете да си го креирате со вметнување на сите потребни елементи и парчиња мебел кои ќе Ви овозможат практично патување на било која дестинација.


На Пазар3 има многу огласи за продажба на kamping vozila со кои може да патувате во странство но и во некоја од нашите турстички дестинации како што се Преспа, Охрид и Дојран.


Иако патувањето во странство претставува голема атракција, и нашата земја има голем број на мали, можеби недоволно познати дестинации.


Развојот на домашниот туризам треба да биде потикнуван, а поседедувањето на kamping vozila ќе Ви овозможи да го искусите секое катче од нашата убава Македонија.


Без разлика дали ќе одлучите да кампувате сам, со пријатели или со Вашето семејство, патувањето со kamping vozila ќе Ви заштеди пари за скапите хотелски соби и со сигурност ќе Ви приреди незаборавно доживување.


Кампери / Traileri


Камперите, kamping vozila кои исто така се нарекуваат и Trejleri, се по поволен начин за кампување бидејќи полесно се пренесуваат од едно на друго место, и не заземаат преголем паркинг простор.


VW T4 California е еден од достапните модели на кампери кои се огласуваат на Пазар3, како и Fiat Ducato и многу други типови на трејлери. Со селектирање на огласот согласно Вашите интереси, може да ги погледнете деталите околу тоа кои функционалности ги нуди камперот или останатите kamping vozila.


Камп приколки


Приколките, како и kamping vozila се исто така одличен начин за Ваш идеален кампинг одмор. Продажба на камп приколки во Градиште, Љубаништа, Крани, па дури и огласи за продажба на камп приколки во Грција секојдневно се огласуваат на Пазар3.


Камп приколка Braco


Камп приколиците Braco се често огласувани. Погледнете го секој оглас и изберете сочувана приколка која ќе ги исполни Вашите потреби и очекувања.


Продажба на kamping vozila на Пазар3.мк


Доколку поседувате камп приколка или се занимавате со продажба на kamping vozila истите можете да ги продавате брзо, лесно и едноставно преку Пазар3.мк. Регистрирајте оглас и започнете со продажба веднаш!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации