Македонски | Shqip | English |

Пробиштип | Живеалишта | Куќи/Вили

10 септ. 10:56 ,

Kuka od 80m2 vo Probistip

Број на соби: 5
Површина: 80
13 авг. 07:52 ,

Kuka od 70m2 vo Probistip

23 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
11 јун. 11:08 ,

Kuka vo Zletovo

Број на соби: 6
Површина: 180
22 мај 08:47 ,

Spart od kuka vo Probistip

27 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
03 фев. 20:22 ,

Kuka vo centarot na Zletovo

Број на соби: 5
04 септ. 23:09 ,

Kuka vo izgradba so prva ploca

Број на соби: 4
Површина: 100
08 мај 04:58 ,

Vila vo Probistip

220 ЕУР

Број на соби: 3
02 мај 18:46 ,

Kuka od 200m2 na Ilindenska

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
07 апр. 18:16 ,

Kuka od 200m2 vo Probistip

Број на соби: 6
Површина: 200
29 ноем. 18:47 ,

Kuka vo Probistip

40 000 ЕУР

Број на соби: 4


Кон почеток