Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BANDAZI

Shitet nga: Dragan 27 Tet 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
SE PRODAVAAT 4 BANDAZI 4X115 R 15 VO DOBRA SOSTOJBA..HJUNDAI..MITSUBISI..
Leaflet
Në fillim