Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Autopjesë dhe Pajisje

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Autopjesë dhe Pajisje , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

10 Maj 00:12 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Çair

GUMI LETNI 205/55R16

2 000 MKD

09 Maj 14:56 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Penetranti za zavareni spoevi

30 MKD Намалена цена

08 Maj 19:11 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Bandazi so zimski gumi od GLE coupe

699 EUR Намалена цена

18 Pri 19:04 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup

Volvo R original 19 bandazi

500 EUR Намалена цена

03 Pri 14:56 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Centar

Felni Bandazi Opel insignia 5x120

250 EUR

25 Mar 14:25 Goma dhe Bandazhe  ·  Kavadar

Se prodavaat gumi za prikolici

1 EUR

20 Shk 14:14 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Bandazi / bandasi / felni BMW so gumi

650 EUR

17 Jan 19:57 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Centar

LETNI 205/55R16 ZA SAMO 2580 DENARI

2 580 MKD

12 Jan 20:38 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Petrovec

Zimski gumi 225/60/18

3 000 MKD

22 Dhj 10:51 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Strumicë

Lada Niva 205 80 16 M/T

530 EUR

21 Dhj 11:40 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Strumicë

Westlake Off-Road 4x4,

12 Dhj 22:40 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Novi 18" felgi bandazi

600 EUR

12 Dhj 22:39 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Novi 20" bandazi 5x120

600 EUR Намалена цена

07 Nën 13:53 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup

Nexen gumi mk

03 Nën 15:39 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup

Continental zimski gumi mk

21 Sht 08:47 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Çair

Novi gumi po ekstra ceni

18 Sht 11:16 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Centar

SET 4 LETNI GUMI 275/45R20 za samo 399€

399 EUR

18 Sht 11:16 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Centar

�� GUMI 205/70R15 za samo 3,200 DENARI

3 200 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Autopjesë dhe Pajisje | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione