Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Autopjesë dhe Pajisje

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Autopjesë dhe Pajisje , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 09:19
Линк
Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup

ПОВОЛНО ЛЕТНИ ГУМИ SAVA (4)

5 000 MKD

17 Maj 17:46
Линк
Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Бандажи за Opel

350 EUR

Sot 15:37
Линк
Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Çair

Metador Guma Zimska 135/55 R 18

8 000 MKD


Sot 15:37 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Çair

Metador Guma Zimska 135/55 R 18

8 000 MKD

Sot 12:00 Goma dhe Bandazhe  ·  Kërçovë

Jeep

180 EUR

Sot 11:53 Goma dhe Bandazhe  ·  Kërçovë

Jeep

250 EUR

Sot 11:49 Goma dhe Bandazhe  ·  Kërçovë

Gumi I bandazi za SUV

1 000 EUR

Sot 11:30 Goma dhe Bandazhe  ·  Kërçovë

Gumi I bandazi za jeep-Suv

690 EUR Намалена цена

Sot 09:52 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Felni ORGINAL Audi

16 000 MKD

Dje 15:13 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

2 Gumi Letni Good Year 20ki.Za xhip ML.Proivz.2022

140 EUR Намалена цена

Dje 15:10 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Bandasi Aluminski 17ki za BMW (5×120)So Gumi

320 EUR Намалена цена

Dje 14:43 Goma dhe Bandazhe  ·  Kumanovë

Prodazba na tovarni gumi

Dje 09:19
Линк
Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup

ПОВОЛНО ЛЕТНИ ГУМИ SAVA (4)

5 000 MKD

19 Maj 03:45 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

4 Borbet bandazi 17 inch - 215x50x17

150 MKD Намалена цена

17 Maj 17:46 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Бандажи за Opel

350 EUR

17 Maj 17:21 Goma dhe Bandazhe  ·  Manastir

4 BANDASI CELICNI 16KI 5X105 ZA OPEL ASTRA J

7 500 EUR

16 Maj 10:45 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup

Gumi 205 16 60 novi

14 Maj 11:02 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

4 Летни гуми Continental 245/45 R18 96W

5 000 MKD

14 Maj 08:48 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Ilinden

Aluminski bandazi 5x108-16 inca 7j orginal pezo

350 EUR Намалена цена

14 Maj 07:35 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Bandazi 15ki 5x112 WV, SKODA, AUDI

10 000 MKD

13 Maj 08:04 Goma dhe Bandazhe  ·  Strumicë

Zimski Gumi

150 EUR

12 Maj 10:39 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Gumi letni solidni x 2

1 500 MKD Намалена цена

11 Maj 18:54 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodavaat 4 letni Toyo, pominati 3000km

250 EUR

10 Maj 15:18 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Летни гуми Continental ContiEcoContact 5

160 EUR Намалена цена

10 Maj 14:07 Goma dhe Bandazhe  ·  Prilep

Se prodavaat 4 gumi za cetiri sezoni

13 000 MKD

10 Maj 13:11 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Centar

polovni avtomobilski pnevmatici 195/65/15

5 000 MKD

10 Maj 00:12 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Çair

GUMI LETNI 205/55R16

2 000 MKD

09 Maj 14:56 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Penetranti za zavareni spoevi

30 MKD Намалена цена

09 Maj 10:12 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup

Aluminium bandazi 17ka za peugeot citroen imami celicni

250 EUR

09 Maj 09:03
Линк
Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Butel

Dunlop 4 Gumi 225/65/R17

8 000 MKD

08 Maj 19:11 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Bandazi so zimski gumi od GLE coupe

699 EUR Намалена цена

06 Maj 16:01 Goma dhe Bandazhe  ·  Kërçovë

GUMI POLOVNI SO BANDAZI KOMPLET

340 EUR

06 Maj 05:04 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Saraj

Letni gumi

2 000 MKD

06 Maj 05:04 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Karposh

Dunlop Sport Maxx RT XL 225 45 19

3 500 MKD

04 Maj 18:38 Goma dhe Bandazhe  ·  Kumanovë

Windforce letni gumi komplet

8 000 MKD

04 Maj 16:42 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Saraj

Letni gumi

2 000 MKD

02 Maj 16:50 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Çair

Gumi

1 800 MKD

02 Maj 16:48 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Smax

02 Maj 09:28 Goma dhe Bandazhe  ·  Manastir

2 GUMI NOKIAN ZIMSKI 215 55 R17 EKSTRA!

2 200 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Autopjesë dhe Pajisje | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione