Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Autopjesë dhe Pajisje

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Autopjesë dhe Pajisje , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Autopjesë dhe Pajisje | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Sot 15:56 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

bandasi 18

350 EUR

Sot 15:47 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

bandasi 20

650 EUR

22 Pri 20:49 Goma dhe Bandazhe  ·  Shtip

Gumi

8 000 MKD

22 Pri 20:24 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Letni gumi 205 55 R16

21 Pri 15:46 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Centar

Michelin Primacy 4 - 195/65R16

140 EUR

Online
21 Pri 15:35 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

gumi 225 45 r17

100 EUR

21 Pri 15:34 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodavaat bandazi 19ki 5x120

500 EUR

21 Pri 15:31 Goma dhe Bandazhe  ·  Tetovë

Fellne 14

21 Pri 15:28 Goma dhe Bandazhe  ·  Radovisht

Polovni gumi Rovelo 215/60/R17

5 000 MKD

21 Pri 15:28 Goma dhe Bandazhe  ·  Veles

Летни гуми 205/55/R16 Continental --Michelin

5 500 MKD

21 Pri 02:55 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Butel

Lanci za sneg

19 Pri 21:11 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se prodavaat letni gumi good year kako novi

10 000 MKD

19 Pri 14:30 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Badazi 18

18 Pri 22:27 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam Bandasi 17 “

13 500 MKD

18 Pri 13:59 Goma dhe Bandazhe  ·  Gjevgjeli

Bandazi 13ki za Toyota postar model

2 500 MKD

18 Pri 10:47 Auto sallon Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Çair

GUMI LETNI 205/55R16

2 000 MKD

18 Pri 03:49 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Novi zimski gumi Yokohama

135 EUR

16 Pri 21:09 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Aluminiumski felni so gumi 18"

34 000 MKD

15 Pri 21:42 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Centar

4 Бандажи 235/60/R16

110 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 16:33 Goma dhe Bandazhe  ·  Shkup  ·  Aerodrom

AL.BANDAZI 18" KOMPLET SO GUMI

34 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Autopjesë dhe Pajisje në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Autopjesë dhe Pajisje | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione