Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VW PASSAT 2.0 DSG F1

7 400 EUR

Shitet nga: Enis 09 Dhj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 15 830 MKD / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Universal
Modeli
Passat
Full porema
4 novi gumi
Servis golem
Rebrasti smenet
Registri 16 .9. 2020 zel karto

so servisna knishka
donesen od shfajcaria
Leaflet
Në fillim