Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 9
Alfa Romeo , 80
Audi , 592
Bentley , 2
BMW , 476
Chevrolet , 46
Chrysler , 4
Citroën , 360
Dacia , 15
Daewoo , 28
Daihatsu , 7
Dodge , 1
Fiat , 332
Ford , 377
Honda , 38
Hummer , 2
Hyundai , 92
Jaguar , 8
Jeep , 17
Kia , 61
Lada , 16
Lancia , 17
Land Rover , 40
Lexus , 4
Maserati , 4
Mazda , 61
MINI , 24
Mitsubishi , 34
Nissan , 148
Opel , 849
Peugeot , 445
Porsche , 18
Renault , 333
Rover , 5
Seat , 306
Škoda , 129
Smart , 27
Ssangyong , 2
Subaru , 2
Suzuki , 61
Tata , 1
Tesla , 3
Toyota , 100
UAZ , 7
VW Volkswagen , 1139
Volvo , 48
Yugo , 13
Zastava , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Shk 22:14
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup

AUDI Q3 2.0TDI 150ks Automatic Virtual Cockpit - 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:19
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 3008 1.5bluehdi 130KS manuel active busines Vip Auto

18 500 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:33
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Kumanovë

Peugeot 208 1.4 benzin 70kw Auto Plac Zurich

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Dje 21:04 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW-08 god PERFEKTEN

3 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 1.5 BLUE HDI 100KS 2018 ODLICNA SOSTOJBA

8 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:34 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS 2020 ACTIVE BUSINESS

16 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:34 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT CAPTUR TCE 100KS 2020 ZEN EDITION

14 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS 2020 ACTIVE BUSINESS

16 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:33 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 120KS 2018 EXCLUSIVE

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 CACTUS 1.5 BLUE HDI 100KS 2019 FELL NAVI ALU PTC

10 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:17 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Gostivar

AUDI Q3 2.0 TDI S_TRONIK QUATTRO UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:08 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gostivar

VW TIGUAN 2.0 TDI ABT R_LINE DSG UVOZ OD SVAJCARIA

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:59 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Rio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kia Rio 1.2 benzin 2012 god Avto M&S

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:48 Auto sallon Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Shkup

SUZUKI SWIFT 1.3i 92 k.s 2007 MOZE ZAMENA I NA RATI

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW BEETLE 1.9 TDI CABRIOLET

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:22 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 308 1.6 Blue HDI

8 900 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:21 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 308 1.6 Blue-HDI

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:21 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 308 1.5 Blue HDI

9 900 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:20 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD FIESTA 1.4 TDCI...Neuvezena

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:20 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD FOCUS 1.0

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:19 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE 1.5 DCI Facelift

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:19 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE 1.5 DCI

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:18 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE 1.5 DCI

14 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 18:18 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT KADJAR 1.5 DCI Avtomatik

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:17 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 Picasso 1.6 HDI Exclusive

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:17 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI Avtomatik

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW POLO 1.0

12 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW PASSAT 2.0 TDI...Neuvezen

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW GOLF 1.6 TDI

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:15 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CHEVROLET CAPTIVA 2.2 CDTI 4x4 7sedista

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:14 Auto sallon Vetura  ·  Jeep  ·  Compass  ·  Shkup  ·  Aerodrom

JEEP COMPASS 2.0 CRDI 4x4 Limited Avtomatik

19 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:08 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Kriva Pallankë

CITROEN C4 1.6 BLUEHDI AVTOMATIK PANORAMA 2016g EURO-6

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT-8 2.0 TDI 150 KS DSG KAMERA FUL-LED 2019 VIP AUTO

22 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:19 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 3008 1.5bluehdi 130KS manuel active busines Vip Auto

18 500 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:19 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 3008 1.5bluehdi 130KS manuel active busines Vip Auto

18 500 EUR Намалена цена

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kriva Pallankë

VW PASSAT-8 1.6 TDI 120 KS DSG FUL-LED KAMERA 2017 VIP AUTO

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:56 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  508  ·  Veles

Peugeot 508 2.0 Bluehdi 163ks avtomat F1 8br 2019

21 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:20 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Ohër

PEUGEOT 208 PureTech 1.2i SST

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 16:17 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Butel

Opel Insignia Sport Tourer 1.6 cdti 136ks Edition AT

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:28 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL CORSA 2018 1.4 NEUVEZENA

8 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:05 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup

ASTRA SO ATEST PLIN NEUVEZENA 2006 GOD

2 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:49 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW 116d avtomatik 2012g Pro avto market

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:49 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:37 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:13 Auto sallon Vetura  ·  UAZ  ·  Patriot  ·  Radovisht

4x4 UAZ Patriot Pikap 2.2 Dizel

9 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:09 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Shkup  ·  Butel

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:19 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 78KW NOVA

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:13 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  430  ·  Kumanovë

Bmw 430 Dizel GrandCupe 190 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:09 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkup  ·  Butel

Mercedes S 320 CDI (235ps) AMG LONG Verzija PANORAMA KROV 2

13 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:08 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Karposh

FORD FIESTA NOVIOT MODEL NEUVEZENA

8 900 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 11:08 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL CORSA AUTOMATIC 1.4 2018 NEUVEZENA

9 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:02 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Shkup  ·  Karposh

RENAULT TALISMAN 2019 BUSINESS LIFE+ NEUVEZEN

18 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione