Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 8663
Passat , 3718
T3 , 15
T4 , 41
T5 , 66
T6 , 6
181 , 1
Amarok , 3
Arteon , 24
Beetle , 119
Bora , 162
Buggy , 6
Caddy , 264
CC , 75
Corrado , 1
Crafter , 29
e-Golf , 11
Eos , 67
Fox , 106
ID.3 , 4
ID.4 , 2
Jetta , 137
Käfer , 5
LT , 11
Lupo , 111
New Beetle , 65
Phaeton , 65
Polo , 1687
Scirocco , 50
Sharan , 390
T1 , 2
T2 , 2
T-Roc , 7
Tiguan , 189
Touareg , 285
Touran , 954
up! , 17
Vento , 146

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

20 Shk 15:02
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Kriva Pallankë

VW TIGUAN 2.0BiTDI 240KS DSG7 4Motion PANORAMA

27 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 10:53
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

GOLF 5 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Shk 11:05
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Kumanovë

Vw Sharan 2.0 Tdi 4Motion 103 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Dje 23:46
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Koçan  ·  Kamenicë

Golf 7 1.2 tsi Bluemotion 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:14
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW Polo 1.2TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Dellçevë

Volkswagen Caddy maxi 2014 g

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

Vw Golf 7.5 GTD 184 Ks -2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Dellçevë

Passat

8 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

Golf 6 1.4i ne uvezen 43 000km pominati

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 17:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

POLO 1.2 benzin BEZ VLOZUVANJA

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Polo 1.2 tdi

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Golf 6

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ohër

VW GOLF 6 2.0TDI DSG HIGHLINE

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tetovë

VW POLO 1.6 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

VW GOLF 8 2.0 TDI DSG STYLE 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks 2011g!

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW GOLF 6 1.6 TDI 105ks 2013g

5 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW TOURAN 1.6 TDI 77kw Trendline BlueMotion

9 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:55 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW New Beetle BUBA 1.9TDI 105KS EURO5 AUTO KODEKS

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Pasat 2.0 dag 2017 god.

1 MKD

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

VW Golf VI 1.6TDI 105ks Highline Uvoz Germanija 2010 NOVO!

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW(110KS) HIGH LINE 2009 GO TOP SOSTOBA

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PASAT 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Centar

VW JETTA 2.0 TDI DSG 2015 FACELIFT 119000KM

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:41 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 299 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Shkup  ·  Centar

VW CADDY CUP EDITION 2014

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Centar

VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION 2011 GODINA

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

GOLF.6.2.0.TDI.140.KS.6.BRZINI 09.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Karposh

TOURAN.2.0.TDI.04.GOD AUTOMATIC.DSG.KAKO.NOVO.FULL

4 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 23:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Golf VII 2.0tdi AutoMilano

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 22:56
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Се продава Jetta

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 22:55 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gostivar

VW TIGUAN 2.0 TDI DSG 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 22:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gostivar

VW TOURAN 2.0 TDI 7 SEDISTA UVOZ OD SVJCARIA

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 22:51 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

VW PASSAT 2.0 TDI 170 KS DSG 4_MOTION UVOZ OD SCAJCARIA

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 22:51 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gostivar

VW PASSAT (B8) 2.0 TDI VIRTUAL COCKPIT UVOZ OD SVJCARIA

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 22:51 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gostivar

VW TIGUAN 2.0 TDI 4_MOTION UVOZ OD SVAJCARIA

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 22:40 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gostivar

VW GOLF 5 1.6 FSI 6 BRZ UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 22:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW GOLF 6 - VI GTD 125KW ����

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 22:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gostivar

VW POLO 1.2 TSI 77 KW UVOZ OD SVAJCARIA

6 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 22:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VW PASSAT B8 1.6TDi, DSG, Euro6, со ПЛАТЕНА ЦАРИНА

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 21:33 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Shkup

VW Passat CC 2.0tdi 103kw 140ks 2010

10 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Shk 21:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

VW Tiguan 2.0 TDI 4X4 103KW 2014 god moze zamena

16 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Shk 21:28 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

VW Tiguan 2.0tdi 110kw 150ks avtomatic dsg moze zamena

22 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 21:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 77KW 2010 GODINA

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 21:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VOLKSWAGEN GOLF 7.5 1.6TDI 85KW 116KS 2019 GODINA

14 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 21:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI 77KW PROIZVEDEN 2005 GODINA

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 20:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

AVTOMOBILI NA RATI - 078 359 179

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Shk 20:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW Golf 5 1.9TDi 105ks 6brzini *MOZNOST NA RATI* - 06

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 19:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam Golf 6

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 19:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Tetovë

VW Passat b6

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Shk 18:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup

VW TIGUAN 2.0 TDI, SPORT 4-MOTION, 184.000 KM, PANORAMA KROV

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione