Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 26
Aixam , 5
Alfa Romeo , 1511
Alpina , 7
Audi , 7668
BAIC , 1
Bentley , 6
BMW , 7750
Bugatti , 1
Buick , 3
Cadillac , 11
Chevrolet , 909
Chrysler , 168
Citroën , 3423
Corvette , 5
Dacia , 201
Daewoo , 786
Daihatsu , 84
DeTomaso , 1
Dodge , 73
Ferrari , 1
Fiat , 4257
Ford , 5632
GMC , 6
Great Wall , 14
Honda , 565
Hummer , 20
Hyundai , 1224
Infiniti , 6
Isuzu , 13
Jaguar , 136
Jeep , 369
Kia , 767
Lada , 661
Lancia , 232
Land Rover , 534
Landwind , 1
Lexus , 56
Lifan , 1
Lincoln , 13
Maserati , 9
Maybach , 4
Mazda , 883
Mercedes-Benz , 9881
MG , 9
MINI , 437
Mitsubishi , 524
Morgan , 1
Nissan , 856
NSU , 6
Opel , 10270
Peugeot , 5110
Piaggio , 10
Pontiac , 5
Porsche , 201
Proton , 5
Renault , 4957
Rover , 290
Saab , 72
Seat , 2978
Škoda , 1173
Smart , 329
Ssangyong , 110
Subaru , 74
Suzuki , 533
Tata , 9
Tesla , 11
Toyota , 1054
Triumph , 6
TVR , 4
UAZ , 33
VW Volkswagen , 17526
Volvo , 426
Wartburg , 10
Wiesmann , 1
Yugo , 639
Zastava , 376

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:28
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Probishtip

SE PRODAVA PASSAT B6 2.0 VO ODLICNA SOSTOJBA

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 15:37
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Shkup  ·  Centar

Ауди А4 All Road Quattro Автоматик, 3.0 V6, 245ks, TDI

18 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:36
Линк
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Shkup  ·  Centar

Mercedes C200 4Matic 2019

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 13:10 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA 1.3 CDTI COSMO *137.163 KM*

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 12:47 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

Golf 3 Tdi 1.9

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:34 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT KADJAR 1.6 DCI 130KS 2018 ENERGY GRAPHITE 90.000KM

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:33 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA 1.3 CDTI S/S ECOFLEX "NAVI"

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 12:12 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 320  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES E 320 CDI 204KS GOD -04 AUTOMATIC AVANGARDE UNIKAT

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

prodavam

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:11 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES B 180 CDI 109KS GOD -08 SPORT 6 BRZINI NOVO FULL

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:11 Auto sallon Vetura  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TOYOTA IQ 1.0 BENZIN 68KS GOD -09 KLIMA UNIKATTT MODEL

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:10 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Shkup  ·  Butel

Се продава PEUGEOT PARTNER

6 900 MKD

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:10 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN GOD -03 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 150  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES A150 BENZIN 95KS GOD -05 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MERCEDES CLK 200 BENZIN 136KS CABRIO AUTOMATIC KAKO NOVO FUL

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 Vetura  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:08 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CHEVROLET KALOS 1.2 BENZIN 82KS GOD -05 KLIMA SERVO FULL

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:07 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CITROËN XSARA 2.0 HDI 90KS GOD -02 KLIMA KAKO NOVO FULL

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN ATEST PLIN GOD -00 SERVO TIP TOP

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:54 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Shkup

RENAULT TWINGO 1.5 dci 2008 ODLICNA SOSTOJBA

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:50 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:49 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Mokka 1.6cdti AutoMilano

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:49 Vetura  ·  Peugeot  ·  107  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 107 2011G NAVIGACIJA EURO 5

4 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 11:49 Auto sallon Vetura  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Nissan Qashqai 1.5dci AutoMilano

14 950 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:47 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  i10  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Hyundai i10 1.1benzin AutoMilano

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:46 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Insignia 1.6cdti AutoMilano

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:45 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 207 CC 1.6benzin Cabrio AutoMilano

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:42 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Doblo 1.3dizel 2009g Skopsko neuvezeno

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:39 Vetura  ·  Citroën  ·  C1  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C1 2008G 5VRATI 1.0BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:32
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 2.0 FR 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Aerodrom

BMW-320dizel 2010god Avto M&S

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:30 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW Passat 2.0tdi 140ks 2012god Avtomatik Avto M&S

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2009 GOD ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29 Auto sallon Vetura  ·  MINI  ·  ONE  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Mini One 1.6 Benz/plin 2004god Avto M&S

3 150 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Probishtip

SE PRODAVA PASSAT B6 2.0 VO ODLICNA SOSTOJBA

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:28 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Renault Clio 1.2 benzin 2011god Avto M&S

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:27 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C-3 1.1 benzin 2011god Avto M&S

4 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:26 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat Leon 1.9tdi 2008god Avto M&S

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:25 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Focus 1.6 tdci 90 KS 2006god Avto M&S

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:24 Auto sallon Vetura  ·  Honda  ·  Accord  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Honda Accord 2.2 ctdi 140 KS 2008god Avto M&S

6 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:23 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C-3 1.4 hdi 2008god Avto M&S

3 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:21
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Shkup

Audi A5 SB 40TDI S-tronic 02/2023 - PRV sopstvenik

54 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkup

B Klasa-200 CDI 2013 Kako Novo Top.

99 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:57 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW SPORT

4 399 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:57 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 CACTUS 1.5 BLUE HDI 100KS 2019 FELL NAVI ALU PTC

10 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

VW Golf 7 GTD 2.0 TDI (184ps) DSG menjac FULL OPREMA��������

16 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:55 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 120KS 2018 EXCLUSIVE

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Resnjë

MERCEDES ML. BENZ 320 dzip4x4

5 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:54 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS 2020 ACTIVE BUSINESS

16 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Shkup

VW ARTEON 2.0tdi, 150ks, MT6, 2019god

24 900 EUR

Sot 10:53 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT CAPTUR TCE 100KS 2020 ZEN EDITION

14 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:51 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 120KS 2017 EAT AUTOMATIC

11 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione