Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA TAFTALIDZE

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: КАЗА МИА - М 18 Pri 12:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
КАЗА МИА - М
BARAKA VO KOZLE 675M2 POVRSINA ZA GRADBA 160 000 ЕУР
NOV STAN CRNICE 2 KAT 63M2 TROSOBEN VSELIV 62 500 ЕУР
ATRAKTIVEN PLAC VO GORNO LISICE NA GLAVNA ULICA -
DVOIPOLSOBEN OPREMEN STAN VO NOVO LISICE 71M2 60 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Shkup
SE IZNAJMUVA ODLICEN DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO TAFTALIDZE 1, KOMPLEKS PEDAGOSKA.
PROSTOROT E ORGANIZIRAN NA 2 NIVOA
VO GORNIOT DEL SE KORISTAT 50 M2 OTVOREN PROSTOR I 2 SANITARNI JAZLI MASKI I ZENSKI , I TERASA OD OKOLU 60-TINA M2,
VO SUTERENSKIOT DEL SE KORISTAT 150 M2, I IMA PRIRODNA VENTILACIJA.
ZA POLESNO PREBARUVANJE : FITNES,KAFE BAR,KAFIC,TERETANA,IGROTEKA,PEKARA,PRODAZEN SALON SO MAGACIN,SERVIS......
ФИТНЕС,КАФЕ БАР,КАФИЧ,ТЕРЕТАНА,ИГРОТЕКА,ПЕКАРА,ПРОДАЖЕН САЛОН СО МАГАЦИН,СЕРВИС....
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
КАЗА МИА - М
PLAC VIZBEGOVO STRUJA VODA 4300M2 36 ЕУР
DVOSOBEN STAN DO N ZELEZNICKA 53m2 1KAT 950 ЕУР
EDINECNA BARAKA VO TRNODOL SO USLOVI ZA GRADBA 135 000 ЕУР
NOV VSELIV DVOSOBEN STAN VLAE 47M2 45 500 ЕУР
Në fillim