Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava deloven prostor i kuka vo Trubsarevo

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Family House 30 Korr 12:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Se izdava deloven prostor vo trubafrevo povolen za poveke dejnosti i trosobna kuka na glavna ulica.
Cena 600 evra mesecno.
Agencija Family House
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Leaflet
Family House
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR KADINO INDUSTRISKA ZONA 0 EUR
Family House izdava odlicen stan vo Kisela Voda 220 EUR
Trosoben stan vo Avtokomanda 0 EUR
TROSOBEN STAN VO AERODROM 60 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione