Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ednokratna ambalaza na malo i golemo.

111 MKD

Shitet nga: Михајловски Борис 06 Maj 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Мк производи
хартиени чаши,пластични чаши,цевки и мн останати производи за еднократна употреба.
Продажба на мало и големо
контакт: 078258821
Михајловски Борис
078258821
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione