Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shitja me shumicë/Mall

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shitja me shumicë/Mall , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

28 Shk 18:02
Линк
Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OTPAD - ODKUP Na Staro Zelezo

18 Shk 16:49
Линк
Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Briketi za ogrev

15 MKD Намалена цена


Dje 09:12 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Strec folija

407 MKD

28 Shk 18:02 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OTPAD - ODKUP Na Staro Zelezo

26 Shk 17:43 Të tjera  ·  Prilep

Se prodava metalna konstrukcija

7 500 EUR

26 Shk 17:36 Të tjera  ·  Prilep

Izrabotka na konstrukcija

1 EUR

23 Shk 20:09 Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Paleti drveni i plasticni

200 MKD

23 Shk 13:39 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Baterii od site vrsti na jacini

850 MKD

22 Shk 12:05 Shitore Të tjera  ·  Kavadar

Indukciska plotna

21 Shk 17:13 Të tjera  ·  Berovë

Kosovi boksovi za jabolka / Боксови

21 Shk 17:12 Të tjera  ·  Berovë

Paleti drveni

18 Shk 16:49 Të tjera  ·  Shkup  ·  Butel

Briketi za ogrev

15 MKD Намалена цена

17 Shk 21:00 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Stakleni i plasticni ambalazi za kozmetika

15 Shk 19:56 Të tjera  ·  Shkup  ·  Çair

Prodavam Adidas patiki

1 500 MKD

13 Shk 15:21 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

PVC folija za zavesi Inotek Alati

12 Shk 10:01 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Рачна пумпа за вода 5/4"

11 Shk 17:44 Shitore Të tjera  ·  Shkup

ukrasna akril kutija za shminki akcesoari

599 MKD

09 Shk 21:10 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Фризерска козметичка опрема

550 EUR

02 Shk 20:34 Të tjera  ·  Shtip

Se prodavat mini umetnicki sliki na staklo

150 MKD

02 Shk 17:08 Të tjera  ·  Ohër

VINO site vrsti +25000 shishinja - Eftino

1 EUR

01 Shk 12:14 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodazba na obicni i euro paleti

230 MKD

30 Jan 20:48 Të tjera  ·  Prilep

Paneli

17 EUR

30 Jan 14:09 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Peleti A1 klasa 250den/15kg

28 Jan 16:06 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam zenski parfemi 150 den.

150 MKD

24 Jan 11:27 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Filc za dihtuvanje Inotek

1 380 MKD

19 Jan 19:22 Të tjera  ·  Kumanovë

Продавам дрва за огрев

18 000 MKD

18 Jan 15:38 Të tjera  ·  Berovë

Јаглен за печење

18 Jan 09:27 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mast za prehrambena industrija Inotek

950 MKD

15 Jan 04:10 Të tjera  ·  Tetovë  ·  Tearcë

Se prodavat rebri aluminski extra cena

14 Jan 16:20 Të tjera  ·  Shkup  ·  Karposh

Dekoracija za svadbi Декорација за свадби

08 Jan 13:00 Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Tegli so kapak

7 MKD

05 Jan 00:03 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Стаклени тегли

25 MKD

02 Jan 08:18 Shitore Të tjera  ·  Koçan

Termometar analogen za furna pecka skara 0 do 500c

600 MKD

02 Jan 08:14 Shitore Të tjera  ·  Koçan

TERMOSTAT HIDROSTAT TAJMER KONTROLER ZA INKUBATOR

3 500 MKD

02 Jan 08:12 Shitore Të tjera  ·  Koçan

DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAGOMER I CASOVNIK

450 MKD

02 Jan 08:11 Shitore Të tjera  ·  Koçan

Elektricna masinka za brzo i lesno pravenje cigari

999 MKD Намалена цена

02 Jan 08:10 Shitore Të tjera  ·  Koçan

Sef soska za cuvanje lovno oruzje i municija

7 500 MKD

02 Jan 08:10 Shitore Të tjera  ·  Koçan

Avtomatski inkubator za 50 jajca Romanski

8 500 MKD

26 Dhj 10:36 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Lepila brzi lepila Inotek Alati

160 MKD

26 Dhj 02:28 Të tjera  ·  Ohër

ПОДЗЕМЕН КАБЕЛ

25 Dhj 11:21 Shitore Të tjera  ·  Veles

Дигитални ваги

24 Dhj 17:08 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Jaglen za ogrev Lignit

16 MKD Намалена цена

24 Dhj 16:48 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Briketi za ogrev osmoagolni dabovi

320 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione