Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Punë dhe biznes | Shitja me shumicë/Mall

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shitja me shumicë/Mall , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Shitja me shumicë/Mall | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 09:12 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

Strec folija

407 MKD

23 Shk 13:39 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Baterii od site vrsti na jacini

850 MKD

22 Shk 12:05 Shitore Të tjera  ·  Kavadar

Indukciska plotna

21 Shk 17:13 Të tjera  ·  Berovë

Kosovi boksovi za jabolka / Боксови

21 Shk 17:12 Të tjera  ·  Berovë

Paleti drveni

13 Shk 15:21 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

PVC folija za zavesi Inotek Alati

11 Shk 17:44 Shitore Të tjera  ·  Shkup

ukrasna akril kutija za shminki akcesoari

599 MKD

01 Shk 12:14 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodazba na obicni i euro paleti

230 MKD

24 Jan 11:27 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Filc za dihtuvanje Inotek

1 380 MKD

18 Jan 09:27 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mast za prehrambena industrija Inotek

950 MKD

02 Jan 08:18 Shitore Të tjera  ·  Koçan

Termometar analogen za furna pecka skara 0 do 500c

600 MKD

02 Jan 08:14 Shitore Të tjera  ·  Koçan

TERMOSTAT HIDROSTAT TAJMER KONTROLER ZA INKUBATOR

3 500 MKD

02 Jan 08:12 Shitore Të tjera  ·  Koçan

DIGITALEN TERMOMETAR SO VLAGOMER I CASOVNIK

450 MKD

02 Jan 08:11 Shitore Të tjera  ·  Koçan

Elektricna masinka za brzo i lesno pravenje cigari

999 MKD Намалена цена

02 Jan 08:10 Shitore Të tjera  ·  Koçan

Sef soska za cuvanje lovno oruzje i municija

7 500 MKD

02 Jan 08:10 Shitore Të tjera  ·  Koçan

Avtomatski inkubator za 50 jajca Romanski

8 500 MKD

26 Dhj 10:36 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Lepila brzi lepila Inotek Alati

160 MKD

25 Dhj 11:21 Shitore Të tjera  ·  Veles

Дигитални ваги

24 Dhj 17:08 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Jaglen za ogrev Lignit

16 MKD Намалена цена

24 Dhj 16:48 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Briketi za ogrev osmoagolni dabovi

320 MKD

24 Dhj 16:48 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Briketi za ogrev okrugli bukovi

280 MKD Намалена цена

24 Dhj 16:48 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Kumur za skara drven jaglen

40 MKD

11 Dhj 08:20 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodavaat , iznajmuvaat podupiraci

13 EUR

04 Dhj 13:39 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Inox kiselina gel za varovi www.inotek.mk

950 MKD

22 Nën 14:07 Shitore Të tjera  ·  Negotinë

Билборди

1 000 EUR

02 Nën 08:58 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Odmastuvac Inotek alati

1 000 MKD

28 Tet 11:39 Shitore Të tjera  ·  Shkup

Evropski i kineski paleti

23 Tet 11:18 Shitore Të tjera  ·  Koçan

Gramska digitalna vaga so preciznost od 0.01g

750 MKD

11 Tet 15:13 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Gajbi za pivo so sisinja

200 MKD Намалена цена

04 Gush 08:46 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Pumpi hidrosetovi potopni pumpi

22 Korr 10:19 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Hidro set 2200 W

16 000 MKD

21 Korr 09:00 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Hidro set 1600 W

15 600 MKD

21 Korr 07:35 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Hidro set 1100 W

14 500 MKD

20 Korr 11:52 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Hidro set 750 W

11 000 MKD

19 Korr 12:46 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Hidro set 550 W

10 500 MKD

19 Korr 11:53 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Hidroforska pumpa 2200 W

12 300 MKD

18 Korr 11:41 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Hidroforska pumpa 1600 W

11 600 MKD

18 Korr 10:13 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Hidroforska pumpa 1100 W

10 800 MKD

17 Korr 08:32 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Hidroforska pumpa 750 W

6 500 MKD

15 Korr 17:14 Të tjera  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

strafovska roba

14 Korr 09:54 Shitore Të tjera  ·  Shkup  ·  Ilinden

Hidroforska pumpa 550 W

5 500 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shitja me shumicë/Mall | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione