Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Paleti

Shitet nga: Ajdar 21 Tet 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam paleti
Cena po dogovor
Ime; Ajdar
Lokacija; Skopje
Tel; 071 376 450
Leaflet
Në fillim