Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 15:30
Линк
Banesa  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

70m2 - Kompleks Orizare ZSF

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70

11 Pri 12:26 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Се продава стан во Шуто Оризари

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
08 Pri 15:30 Banesa  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

70m2 - Kompleks Orizare ZSF

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
07 Pri 13:53 Konzolatë për lojëra  ·  Xbox  ·  360  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

se prodava xbox 360 so 1 joystick 4igri

2 000 MKD

05 Pri 14:49 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Drvena vrata

04 Pri 08:23 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Aluminski ogradi gelenderi i parmaka

120 EUR

04 Pri 04:16 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Dukan vo naselba Suto Orizari

04 Pri 04:16 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Aluminski ogradi gelenderi parmaka

35 EUR

24 Mar 12:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

TOURAN 2008 AUTOMATIK DSG

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 19:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

TOURAN 2008 AUTOMATIK DSG

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 13:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Shotet prona

450 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
17 Mar 13:15 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Se prodava plac so kukja vo Suto Orizari

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 180
16 Mar 16:30 Konzolatë për lojëra  ·  Playstation  ·  PS4  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Se prodava Igra za ps 4Call of duty 2500den

2 500 MKD

07 Mar 00:01 Të tjera  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

se prodava hoverboard

4 500 MKD

06 Mar 09:02 Shitore Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Бараме работници

04 Mar 14:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Novi atraktivni stanovi vo Suto Orizari

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Mar 17:52 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Kuka vo Suto Orizari

Numri i dhomave: 5
27 Shk 11:17 Vetura  ·  Lada  ·  112  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Lada 112

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Shk 19:29 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Kuka vo naselba Suto Orizari

Numri i dhomave: 5
19 Shk 21:33 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Plac pod kirija

17 Shk 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Polo

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 13:11 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Se prodava plac

95 EUR

06 Shk 15:13 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

VW Polo vo delovi

05 Shk 21:30 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Hitno se prodava kuka vo sutka na 2 sprata

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
04 Shk 23:23 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Плац во одлична локација

600 EUR / muaj

29 Jan 15:58 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Се продава стан во Шуто Оризари

50 500 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Jan 00:40 Shtëpi  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Shitet Shtepia

80 000 EUR

Numri i dhomave: 7
10 Jan 06:51 Vetura  ·  Daewoo  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

se prodava registriran cela god za vozac pocetnik e topp ben

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Jan 06:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Mercedes benz c270 automatik

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 17:49 Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Magacin od 1700m2 plus 4700m2 plac vo Sutka

22 Dhj 23:27 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Opel Meriva B

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 13:36 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Vo dobra sostojba

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 17:45 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Audi A3 1.9 SPORTBACK

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 09:42 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Vizbegovo Prodavam plac 6400 m2 28 evra/m2

28 EUR

13 Dhj 21:35 Vetura  ·  Saab  ·  9-3  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Продавам СААБ 9-3 спорт караван донесен од швајцарија

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 09:36 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Shiten parcelat

01 Dhj 06:03 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Se Pordava Pc Nov Koristen 4Dena 4000den

4 000 MKD

27 Nën 17:07 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

CITROEN C4 HITNO

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Nën 00:58 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Volvo  ·  FH  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Kamion Volvo

7 500 EUR

22 Nën 12:09 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

PRODAVAM PLAC 6400 M2 INDUSTRISKA ZONA DELIV

28 EUR

14 Nën 23:07 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

plac

08 Nën 22:46 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Audi q3

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 16:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 270  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

Продавам Мерцедес С270

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 09:20 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

shitet frizi i akulloreve

07 Nën 09:20 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Shkup  ·  Shuto Orizare

friz per akullore ne gjendje te rregullt

700 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione