Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mebel za dnevna soba

10 000 MKD

Shitet nga: Rumena 06 Mar 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава НОВА неотпакувана колекција VENUS на Forma Ideale. Се состои од TV систем + 2 отворени полици (димензии и венге боја како на сликата). Деловите се запакувани во фабрички кутии, товарот и монтажата се на сметка на купувачот.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione