Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

13 Shk 13:25 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

Biro za kompjuter - Novo

2 990 MKD Намалена цена

17 Dhj 06:15 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shtip

ТВ Комода

7 000 MKD

24 Gush 20:50 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Vinicë

Barkod citaci

04 Maj 11:53 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Micke biro od Ikea

13 880 MKD

09 Mar 11:40 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

Vitrina i komoda

10 000 MKD

15 Qer 15:29 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Biro Novara

6 990 MKD

15 Qer 15:29 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Biro Montali

3 390 MKD

15 Qer 15:14 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Biro Kosona

3 290 MKD

15 Qer 15:14 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Biro Dogana

3 290 MKD

15 Qer 12:50 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TV Komoda Sileda

2 990 MKD

15 Qer 12:45 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TV Komoda Siles

3 490 MKD

15 Qer 12:42 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TV Komoda Tudela

4 290 MKD

15 Qer 12:27 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TV Komoda Viso

2 490 MKD

15 Qer 12:24 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TV Komoda Beteta

4 290 MKD

15 Qer 12:17 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TV Komoda Vega

2 490 MKD

15 Qer 12:14 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

TV Komoda Vilada

4 490 MKD

26 Gush 10:31 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Biro za komjuter

18 Gush 13:48 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Micke biro so fioka od Ikea

6 200 MKD

15 Qer 12:13 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

komoda za TV

6 000 MKD

15 Qer 12:13 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava nova komoda

6 000 MKD

15 Tet 14:07 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Gjevgjeli

TV Komoda Otoman

18 690 MKD

31 Tet 11:39 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

Eksluzivna nova tv komoda

200 EUR

25 Dhj 07:59 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Çair

Mediapan komodi za tv

7 500 MKD

22 Sht 13:33 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

Kompjuterska masa Beta

5 690 MKD

20 Sht 13:04 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

E-Table masicka za laptop

990 MKD

30 Jan 11:58 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Fiokari

4 200 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione