Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


Dje 12:46 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Komoda za televizor

2 000 MKD

Dje 12:45 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Komoda za televizor

2 000 MKD

24 Shk 16:19 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Biro za kompjuter

2 500 MKD Намалена цена

14 Shk 17:19 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Gostivar

Drvena komoda

115 EUR Намалена цена

13 Shk 13:25 Shitore Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

Biro za kompjuter - Novo

2 990 MKD Намалена цена

12 Shk 09:19 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Работно биро

4 500 MKD

03 Shk 13:09 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodavaat biroa

500 EUR

03 Shk 12:05 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Ohër

Komoda za vo dnevna

01 Shk 21:53 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA BIRO 2000 den

2 000 MKD

01 Shk 12:33 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Tv komoda

3 000 MKD

28 Jan 13:56 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

Мини комода за ТВ + полица

1 000 MKD

27 Jan 09:36 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Masa za TV

7 000 MKD

21 Jan 18:37 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Prodavam rabotni biroa

3 500 MKD Намалена цена

18 Jan 15:34 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Çair

Komoda

7 000 MKD

15 Jan 04:10 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Çair

Komoda

8 500 MKD

27 Dhj 21:46 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Tv masa

3 000 MKD

27 Dhj 09:15 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava biro za detska soba

5 000 MKD

19 Dhj 17:26 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Çair

Garnitura za dnevna soba

450 EUR

19 Dhj 17:58 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Gostivar

Masa

45 EUR

19 Dhj 15:05 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Tv Komoda

9 000 MKD Намалена цена

17 Dhj 23:04 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Комода

2 000 MKD

17 Dhj 06:15 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shtip

ТВ Комода

7 000 MKD

13 Dhj 14:53 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup

Biro

10 Dhj 19:49 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

TV Komoda

6 000 MKD

27 Nën 19:49 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava TV komoda

4 500 MKD Намалена цена

23 Nën 22:52 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Prodavam masa za kompjuter

15 Nën 09:20 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

Nova komoda imasina za perenje sadovi

3 000 MKD Намалена цена

27 Tet 09:02 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Kriva Pallankë

Masa za kompjuter

2 500 MKD

24 Tet 14:32 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Prodavam TV komoda

100 EUR

21 Tet 01:45 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Karposh

Се продава комода

10 000 MKD

20 Tet 12:30 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup

tv komoda

18 Tet 14:47 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava

50 EUR

13 Tet 15:30 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Aerodrom

TV komoda

60 EUR

13 Tet 12:32 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

SE PRODAVA

5 500 MKD

02 Tet 21:26 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se prodava tv komoda

7 000 MKD

01 Tet 14:28 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Kavadar  ·  Rosoman

Regal

6 000 MKD

27 Sht 01:53 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Manastir

Biro za kompjuter

2 000 MKD

25 Sht 08:32 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Manastir

Mebel za detska soba

6 000 MKD

20 Sht 12:19 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Centar

Komoda Haslund od JYSK

8 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione